Oris Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - HYUNDAI SANTA FÉ II
Oris Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - HYUNDAI SANTA FÉ II
- Trekgewicht: 3000 kg
- Kogeldruk: 110 kg
- Geschikt voor HYUNDAI SANTA FÉ II
- Bouwjaar 03.06 - 12.10

- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
Met ons tabblad “Montagefoto’s” maken we het nog gemakkelijker voor u om u voor te stellen hoe uw nieuwe trekhaak er uitziet nadat deze aan uw “HYUNDAI SANTA FÉ II” is gemonteerd. U ziet foto’s van ervoor / erna zonder en met gemonteerde trekhaak. Bij een afneembare trekhaak ziet u ook foto’s waarop de kogelkop is verwijderd. Zo kunt u voor uzelf vaststellen of de uitsparing in de bumper (indien aanwezig) bij uw HYUNDAI SANTA FÉ II kunt zien of niet.
Bestel nu de volledige set
Prijsbewuste bestuurders van een HYUNDAI SANTA FÉ II prefereren de stijve trekhaak met de aangeschroefde kogelkop. Deze wordt geproduceerd door Oris en staat voor een lange levensduur en een aantrekkelijk prijs.
De pluspunten van deze trekhaak zijn een aanhangerlast van maximaal 3000 kg en een statisch gewicht van 110 kg. De fabrikant Oris schrijft een D-waarde van 13.6 kN voor.
Het maken van een uitsnede in de bumper in het zichtbare gedeelte is noodzakelijk. In de montagehandleiding vindt u zowel een snijsjabloon als de afmetingen voor de uitsnede in de bumper.
Heeft u voor uwHYUNDAI SANTA FÉ II een fietsendrager, vindt u in onze categorie "fietsendragers" een geschikte trekhaak hiervoor. We raden de trekhaak van de vooraanstaande fabrikant Oris aan, die staat voor de kwaliteit van de originele uitrusting en verkrijgbaar is voor een gunstige prijs.
Bij de bestelde artikelen hoort een omvangrijke montagehandleiding van Oris. Deze trekhaak is KTL-gecoat. Bij dit moderne elektrochemische coatingsprocedé worden moderne en milieuonschadelijke, in water opgeloste epoxyharsen met behulp van een elektrische spanning op het metalen oppervlak aangebracht en bij een temperatuur van ca. 200°C ingebrand. De KTL-coating geldt als een heel moderne en uiterste werkzame corrosiebescherming die een kwalitatief erg hoogstaand en glad oppervlak voortbrengt.
Het is mogelijk dat de kogelkop van de starre trekhaak zich binnen het detectiebereik van de sensoren van de parkeerhulp bevindt en daardoor als blijvende hindernis wordt gedetecteerd bij het achteruitrijden. Neem hierbij ook de instructies en voorschriften van de voertuigfabrikant betreffende de mogelijkheid achteraf een trekhaak te monteren. U vindt deze informatie in de gebruikershandleiding van uw voertuig.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Hyundai onderneemt onder de officiële naam Hyundai Motor Company en is een gerenommeerde motorenfabrikant uit Zuid-Korea, die in 1967 werd opgericht. Hyundai telt wereldwijd tot de snelschroeiende concerns voor automobielen. Het voertuigassortiment reikt van compacte auto's tot middenklasse auto's. SUV's, geschikt voor het terrein, behoren eveneens tot de modellen van het concern, net als andere bedrijfswagens.
-
Hyundai SANTA FÉ II (CM)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Hyundai SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi
- Vermogen
- 114 kW / 155 pk
- Bouwjaar
- 03.06 - 12.09
-
- Voertuigmodel
- Hyundai SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi
- Vermogen
- 147 kW / 200 pk
- Bouwjaar
- 01.09 - 12.10
-
- Voertuigmodel
- Hyundai SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4
- Vermogen
- 114 kW / 155 pk
- Bouwjaar
- 03.06 - 12.09
-
- Voertuigmodel
- Hyundai SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS
- Vermogen
- 110 kW / 150 pk
- Bouwjaar
- 03.06 - 12.09
-
- Voertuigmodel
- Hyundai SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS 4x4
- Vermogen
- 110 kW / 150 pk
- Bouwjaar
- 03.06 - 12.09
-
- Voertuigmodel
- Hyundai SANTA FÉ II (CM) 2.7 V6 GLS
- Vermogen
- 139 kW / 189 pk
- Bouwjaar
- 03.06 - 12.09
-
- Voertuigmodel
- Hyundai SANTA FÉ II (CM) 2.7 V6 GLS 4x4
- Vermogen
- 139 kW / 189 pk
- Bouwjaar
- 03.06 - 12.09
-