AUTO-HAK Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - NISSAN ALMERA I Hatchback
AUTO-HAK Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - NISSAN ALMERA I Hatchback
- Trekgewicht: 1600 kg
- Kogeldruk: 75 kg
- Geschikt voor NISSAN ALMERA I Hatchback
- Bouwjaar 07.95 - 03.00
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
Prijsbewuste bestuurders van een NISSAN ALMERA I Hatchback prefereren de stijve trekhaak met de aangeschroefde kogelkop. Deze wordt geproduceerd door AUTO-HAK en staat voor een lange levensduur en een aantrekkelijk prijs.
Kenmerkend voor deze trekhaak is dat hij een statisch gewicht van 75 kg en een aanhangerlast van tot wel 1600 kg aankan. De maximale D-waarde ligt volgens AUTO-HAK op 8.09 kN.
In de montagehandleiding vindt u zowel een snijsjabloon als de afmetingen voor de uitsnede in de bumper.
Heeft u voor uwNISSAN ALMERA I Hatchback een fietsendrager, vindt u in onze categorie "fietsendragers" een geschikte trekhaak hiervoor.
De gedetailleerde montagehandleiding van de fabrikant AUTO-HAK is in de productverpakking ingesloten. De poedercoating van de trekhaak zorgt ervoor dat de trekhaak beschermd is tegen corrosie en uiterst bestand is tegen sterke belastingen. Deze eigenschappen worden bereikt met behulp van een speciaal coatingsprocedé voor het metalen oppervlak, waarmee door middel van elektrostatisch laden en thermische werking, een permanente kunststof poederlak wordt aangebracht.
Rijdt u achteruit of parkeert u in, kunnen de sensoren van de parkeerhulp door de kogelkop van de starre trekhaak worden gestoord. De kogelkop ligt binnen het meetbereik van de sensoren en wordt zo tot een blijvende hindernis. Neem hierbij ook de instructies en voorschriften van de voertuigfabrikant betreffende de mogelijkheid achteraf een trekhaak te monteren. U vindt deze informatie in de gebruikershandleiding van uw voertuig.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Sinds 1999 heeft de in 1933 opgerichte autofabrikant Nissan een strategische samenwerking met Renault. De in het leven geroepen Renault Nissan Alliantie werkt sinds 2010 ook samen met Daimler AG (Mercedes-Benz). Bij Nissan zijn op dit moment circa. 183.000 medewerkers in dienst.
-
Nissan ALMERA I Hatchback (N15)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Nissan ALMERA I Hatchback (N15) 1.4
- Vermogen
- 64 kW / 87 pk
- Bouwjaar
- 09.95 - 03.00
-
- Voertuigmodel
- Nissan ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S, GX, LX
- Vermogen
- 55 kW / 75 pk
- Bouwjaar
- 09.95 - 03.00
-
- Voertuigmodel
- Nissan ALMERA I Hatchback (N15) 1.5
- Vermogen
- 77 kW / 105 pk
- Bouwjaar
- 07.95 - 03.00
-
- Voertuigmodel
- Nissan ALMERA I Hatchback (N15) 1.6
- Vermogen
- 73 kW / 99 pk
- Bouwjaar
- 09.95 - 03.00
-
- Voertuigmodel
- Nissan ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 SR, SLX
- Vermogen
- 66 kW / 90 pk
- Bouwjaar
- 09.95 - 03.00
-
- Voertuigmodel
- Nissan ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 D
- Vermogen
- 55 kW / 75 pk
- Bouwjaar
- 11.95 - 03.00
-
- Voertuigmodel
- Nissan ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 GTi
- Vermogen
- 105 kW / 143 pk
- Bouwjaar
- 07.96 - 03.00
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- Auto-Hak Sp. z o.o.
- ul.Sloneczna 16K
- 76-200 Slupsk
- Województwo pomorskie
- Poland



