TowTec elektrische aansluitset 13polig zonder knipperlichtbewaking universeel - TOYOTA 4 RUNNER II
TowTec elektrische aansluitset 13polig zonder knipperlichtbewaking universeel - TOYOTA 4 RUNNER II
- Activering vereist: Nee
- Uitschakeling parkeerassistent: met uitbreidingsset uitschakelbaar
- geschikt voor TOYOTA 4 RUNNER II
- Bouwjaar 04.89 - 03.96
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
- niet geschikt voor uit de VS geïmporteerde, omgebouwde, voertuigen (geel knipperlicht) met via de massa aangestuurde verlichting, daarvoor graag de universele elektrische set voor voertuigen uit de VS gebruiken
U zoekt een specifieke elektrische set die geschikt is voor uw TOYOTA 4 RUNNER II? Dan is deze 13-polige elektrische set van TowTec precies de set die uw zoekt.
Is uw voertuig met een parkeerassistent (PDC) uitgerust, dan kunt u deze met het optionele artikel 171084, wanneer de aanhanger is aangekoppeld, automatisch deactiveren. Volgens de fabrikant TowTec kan deze 13 polige kabelset binnen 1 uur worden gemonteerd. Onze ervaring laat echter zien dat ca. 1 uur moet worden ingeschat voor de montage van de kabelset. U hoeft de losse aders niet aan te sluiten in de aanhangerstekkerdoos, omdat een stekkerdoos bij deze kabelset al is voorgemonteerd.
Volgens StVZO §49a par. 9a is bij een automatische uitschakeling van de mistlamp(en) het gebruik van een fietsendrager (ladingsdrager) niet toegestaan. Met de uitbreidingsset 171084 kunt u bij aanhangergebruik of het gebruik van een fietsendrager de mistlamp(en) van uwTOYOTA 4 RUNNER II uitschakelen.
Het is mogelijk om de contactdoos van de aanhanger uit te breiden om een stroomverbruiker te gebruiken (continustroom) of om een aparte accu in de aanhanger (laadkabel) op te laden. Voor uitbreiding met de functie continustroom hebt u de uitbreidingsset 107650, nodig. Met het bestellen van de uitbreidingsset 139243, bestelt u er een gecombineerde oplossing voor continustroom en laadkabel, voor ombouw achteraf, bij.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Toyota geldt met meer dan 300.000 medewerkers momenteel als leider in de automobielmarkt. Het concern heeft strategische samenwerkingen met Subaru en Isuzu, terwijl Daihatsu, Hino, Lexus en Scion tot de eigen portfolio behoren.
-
Toyota 4 RUNNER II (_N13_)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Toyota 4 RUNNER II (_N13_) 2.0
- Vermogen
- 65 kW / 88 pk
- Bouwjaar
- 04.89 - 12.91
-
- Voertuigmodel
- Toyota 4 RUNNER II (_N13_) 2.4 RWD
- Vermogen
- 84 kW / 114 pk
- Bouwjaar
- 09.89 - 12.95
-
- Voertuigmodel
- Toyota 4 RUNNER II (_N13_) 2.8 D (LN130)
- Vermogen
- 65 kW / 88 pk
- Bouwjaar
- 07.89 - 03.96
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany



