Menu
Selecteer het voertuig om er zeker van te zijn dat het product past.
Selecteer voertuig
art. nr.: 104356-07580-2

Brink Trekhaak afneembaar kogelstang schuin beneden gestoken - MERCEDES-BENZ GLK-KLASSE

art. nr.: 104356-07580-2

Brink Trekhaak afneembaar kogelstang schuin beneden gestoken - MERCEDES-BENZ GLK-KLASSE

  • Trekgewicht: 2100 kg
  • Kogeldruk: 130 kg
  • Geschikt voor MERCEDES-BENZ GLK-KLASSE
  • Bouwjaar 06.08 - 04.11
Let op de speciale kenmerken.
Brink
U bespaart 18%
Aanbevolen verkoopprijs € 576,00 € 467,99
incl. 21% btw excl. verzendkosten vanaf € 11,50
direct leverbaar
  • 98,6 % positieve beoordelingen
  • topkwaliteit
  • snel bezorgd
  • eerste-klas advies
Informatieblad
Bijzonderheden
  • Uitvoering: voor voertuigen zonder sportbumper
Fabrikant
Brink
Trekhaaktype
afneembaar
Trekhaakvergrendeling
Automatisch
Trekhaakvariant
kogelstang schuin beneden gestoken
Montagetijd 1
2,5 h
Kogeldruk 2
130 kg
Trekgewicht 3
2.100 kg
D-waarde
11,20 kN
Keurmerk
E11*94/20*7444*00
Afsluitbare kogelkop
afsluitbaar
Bewerken van bumper noodzakelijk
Ja
Bewerking in het zichtbare gedeelte
met zichtbare uitsnede voor bumper
De bumper is vervangbaar / de uitsparing kan worden afgedekt
Nee
De afdekking voor de bumper is bij de omvang van de levering
Nee
Demontage bumper noodzakelijk
Ja
Stekkerdooshouder neerklapbaar
Ja
Trekhaak incl. kabelset
nee
Geschikt voor fietsendrager / bagagedrager
Ja
Gewicht
23,00 kg
1 De opgegeven montageduur geldt voor een standaard montage van dit product. Bij sommige auto uitvoeringen kan er extra werk zijn, zoals het aanpassen van de bumper.
2 het maximale statische gewicht is afhankelijk van de voertuigfabrikant en valt mogelijk wat lager uit
3 het maximale trekgewicht is afhankelijk van het totaalgewicht van het voertuig en kan dus wat lager uitvallen
Productdetails

Op uw MERCEDES-BENZ GLK-KLASSE past deze door Brink geproduceerde trekhaak. De Brink BMA trekhaak is als gepatenteerd en praktisch afneembaar, volautomatisch systeem een nieuwe versie van het Brink B2 systeem en voldoet aan de modernste eisen. Handelsmerken van deze trekhaak zijn de eenvoudige bedienbaarheid en de nieuwe verbeteringen in de afwerking en het sluitmechanisme.

Met behulp van een geïntegreerd slot wordt diefstal van deze trekhaak voorkomen. De pluspunten van deze trekhaak zijn een aanhangerlast van maximaal 2100 kg en een statisch gewicht van 130 kg. De fabrikant Brink schrijft een D-waarde van 11.2 kN voor.

Een uitsnede in de bumper in het zichtbare gedeelte is noodzakelijk. Een snijsjabloon of afmetingen voor het maken van de uitsnede in de bumper, kunt u vinden in de montagehandleiding.

Bezoek ook onze categorie "fietsendragers", omdat deze MERCEDES-BENZ GLK-KLASSE trekhaak geschikt is voor het transporteren van fietsendragers. De vooraanstaande fabrikant Brink waarborgt trekhaken in de kwaliteit van de originele uitrusting, voor een goede prijs.

Bij dit product ontvangt u een uitvoerige montagehandleiding van de fabrikant Brink. Het pluspunt van deze trekhaak is de bescherming tegen corrosie en omgevingsinvloeden door middel van de laag speciale lak.

De aanwijzingen en voorschriften van de fabrikant met betrekking tot het achteraf monteren van een trekhaak, kunt u in de handleiding van uw voertuig nalezen.

Montagehandleidingen

Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.

Beoordelingen
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Beoordeel dit artikel!

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product documenteren. U voorziet andere geïnteresseerden op die manier van waardevolle informatie bij de aankoop.

Voor dit product is nog geen beoordeling aanwezig.

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product vastleggen.
U voorziet andere geïnteresseerden dan bij de koop van waardevolle informatie.

geschikte voertuigen

Sinds de oprichting in 1926 verkoopt Mercedes-Benz als geregistreerd handelsmerk van Daimler AG personenauto's, vrachtwagens, bedrijfswagens en bussen over de hele wereld. Niet in de laatste plaats in de autosport heeft Mercedes-Benz in talrijke raceseries naam gemaakt. De centrale van Daimler AG ligt in Stuttgart, in totaal zijn er wereldwijd circa 270.000 medewerkers werkzaam bij de onderneming.

  • Mercedes-Benz GLK-KLASSE (X204)
    • Voertuigmodel
      Vermogen
      Bouwjaar
    • Voertuigmodel
      Mercedes-Benz GLK-KLASSE (X204) 280 4-matic (204.981)
      Vermogen
      170 kW / 231 pk
      Bouwjaar
      06.08 - 06.09
    • Voertuigmodel
      Mercedes-Benz GLK-KLASSE (X204) 350 4-matic (204.987)
      Vermogen
      200 kW / 272 pk
      Bouwjaar
      06.08 - 04.11
    • Voertuigmodel
      Mercedes-Benz GLK-KLASSE (X204) 350 CDI 4-matic (204.992)
      Vermogen
      165 kW / 224 pk
      Bouwjaar
      07.09 - 01.10
Fabrikant informatie

Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.

Adres
  • Brink Towing Systems B.V.
  • Industrieweg 5
  • 7951 CX Staphorst
  • Overijssel
  • Netherlands