Menu
Selecteer het voertuig om er zeker van te zijn dat het product past.
Selecteer voertuig
art. nr.: 101007-05000-1

AUTO-HAK Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - SSANGYONG REXTON / REXTON II

art. nr.: 101007-05000-1

AUTO-HAK Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - SSANGYONG REXTON / REXTON II

  • Trekgewicht: 3500 kg
  • Kogeldruk: 140 kg
  • Geschikt voor SSANGYONG REXTON / REXTON II
  • Bouwjaar 04.02 - 05.06
AUTO-HAK
U bespaart 30%
Aanbevolen verkoopprijs € 308,00 € 213,99
incl. 21% btw excl. verzendkosten vanaf € 11,50
direct leverbaar
  • 98,6 % positieve beoordelingen
  • topkwaliteit
  • snel bezorgd
  • eerste-klas advies
Informatieblad
Fabrikant
AUTO-HAK
Trekhaaktype
stijf
Trekhaakvariant
met aangeschroefde kogelkop
Montagetijd 1
2,5 h
Kogeldruk 2
140 kg
Trekgewicht 3
3.500 kg
D-waarde
14,76 kN
Keurmerk
E20-55R-01 4708
Bewerken van bumper noodzakelijk
Nee
De afdekking voor de bumper is bij de omvang van de levering
Nee
Demontage bumper noodzakelijk
Nee
Stekkerdooshouder neerklapbaar
Nee
Trekhaak incl. kabelset
nee
Geschikt voor fietsendrager / bagagedrager
Ja
Gewicht
20,70 kg
1 De opgegeven montageduur geldt voor een standaard montage van dit product. Bij sommige auto uitvoeringen kan er extra werk zijn, zoals het aanpassen van de bumper.
2 het maximale statische gewicht is afhankelijk van de voertuigfabrikant en valt mogelijk wat lager uit
3 het maximale trekgewicht is afhankelijk van het totaalgewicht van het voertuig en kan dus wat lager uitvallen
Productdetails

De robuustheid en de bescheiden prijs maken het onderscheid bij deze stijve trekhaak met de aangeschroefde kogelkop van fabrikant AUTO-HAK. Deze past op uw SSANGYONG REXTON / REXTON II en is een voordelige keuze, die zich onderscheidt omdat hij zo lang meegaat.

Kenmerkend voor deze trekhaak is dat hij een statisch gewicht van 140 kg en een aanhangerlast van tot wel 3500 kg aankan. De maximale D-waarde ligt volgens AUTO-HAK op 14.76 kN.

Een uitsnede in de bumper voor de kogelstang van de trekhaak is niet noodzakelijk.

DeSSANGYONG REXTON / REXTON II trekhaak is geschikt voor het transport van fietsendragers. Meer informatie vindt u in de categorie "fietsendragers".

Bij de bestelde artikelen hoort een omvangrijke montagehandleiding van AUTO-HAK. Deze trekhaak is voorzien van een poedercoating. Bij dit moderne procedé voor oppervlaktecoating wordt met behulp van elektrostatisch laden en thermische invloed een laag kunststof poederlak permanent op het metalen oppervlak aangebracht, dat daardoor bestand is tegen sterke belastingen en perfect is beschermd tegen corrosie.

De kogelkop van de starre trekhaak kan de sensoren van de parkeerhulp beïnvloeden. Wanneer de kogelkop binnen het detectiebereik ligt, kan deze een permanente belemmering zijn bij het achteruitrijden. U dient de gegevens en richtwaarden van de autofabrikant in de gebruikershandleiding van uw voertuig in acht te nemen, wanneer u een trekhaak wilt monteren.

Montagehandleidingen

Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.

Beoordelingen
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Beoordeel dit artikel!

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product documenteren. U voorziet andere geïnteresseerden op die manier van waardevolle informatie bij de aankoop.

Voor dit product is nog geen beoordeling aanwezig.

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product vastleggen.
U voorziet andere geïnteresseerden dan bij de koop van waardevolle informatie.

geschikte voertuigen

De fa SsangYong werd in 1954 opgericht. Het hoofdkantoor van het Zuid-Koreaanse bedrijf is in Seoul. In 2010 werd de firma door de Indische voertuigfabrikant Mahindra & Mahindra Limited opgekocht.

  • Ssangyong REXTON / REXTON II (GAB_)
    • Voertuigmodel
      Vermogen
      Bouwjaar
    • Voertuigmodel
      Ssangyong REXTON / REXTON II (GAB_) 2.3 RX230 4x4
      Vermogen
      110 kW / 150 pk
      Bouwjaar
      05.02 - 08.06
    • Voertuigmodel
      Ssangyong REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 CRDi 4x4
      Vermogen
      130 kW / 176 pk
      Bouwjaar
      12.03 - 12.09
    • Voertuigmodel
      Ssangyong REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi
      Vermogen
      120 kW / 163 pk
      Bouwjaar
      08.04 -
    • Voertuigmodel
      Ssangyong REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi
      Vermogen
      121 kW / 165 pk
      Bouwjaar
      03.05 - 08.06
    • Voertuigmodel
      Ssangyong REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 4x4
      Vermogen
      121 kW / 165 pk
      Bouwjaar
      05.04 - 05.12
    • Voertuigmodel
      Ssangyong REXTON / REXTON II (GAB_) 2.8 RX280 4x4
      Vermogen
      142 kW / 193 pk
      Bouwjaar
      03.03 -
    • Voertuigmodel
      Ssangyong REXTON / REXTON II (GAB_) 2.9 TD
      Vermogen
      88 kW / 120 pk
      Bouwjaar
      04.02 - 08.06
    • Voertuigmodel
      Ssangyong REXTON / REXTON II (GAB_) 3.2 RX320 4x4
      Vermogen
      162 kW / 220 pk
      Bouwjaar
      04.02 -
Fabrikant informatie

Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.

Adres
  • Auto-Hak Sp. z o.o.
  • ul.Sloneczna 16K
  • 76-200 Slupsk
  • Województwo pomorskie
  • Poland