Menu
Selecteer het voertuig om er zeker van te zijn dat het product past.
Selecteer voertuig
art. nr.: 110853-10963-1

Brink Trekhaak afneembaar kogelstang schuin beneden gestoken - DACIA SANDERO II

art. nr.: 110853-10963-1

Brink Trekhaak afneembaar kogelstang schuin beneden gestoken - DACIA SANDERO II

  • Trekgewicht: 1100 kg
  • Kogeldruk: 75 kg
  • Geschikt voor DACIA SANDERO II
  • Bouwjaar 10.12 -
Brink
U bespaart 38%
Aanbevolen verkoopprijs € 446,00 € 273,99
incl. 21% btw excl. verzendkosten vanaf € 11,50
direct leverbaar
  • 98,6 % positieve beoordelingen
  • topkwaliteit
  • snel bezorgd
  • eerste-klas advies
Montagefoto’s trekhaak "DACIA SANDERO II"

Met ons tabblad “Montagefoto’s” maken we het nog gemakkelijker voor u om u voor te stellen hoe uw nieuwe trekhaak er uitziet nadat deze aan uw “DACIA SANDERO II” is gemonteerd. U ziet foto’s van ervoor / erna zonder en met gemonteerde trekhaak. Bij een afneembare trekhaak ziet u ook foto’s waarop de kogelkop is verwijderd. Zo kunt u voor uzelf vaststellen of de uitsparing in de bumper (indien aanwezig) bij uw DACIA SANDERO II kunt zien of niet.

Bestel nu de volledige set
Informatieblad
Aanvullende opmerkingen
  • ook geschikt voor Stepway modellen
  • Het is mogelijk dat bij voertuigen die af fabriek zijn uitgerust met een gasinstallatie, een trekhaak achteraf uitsluitend mag worden gemonteerd door een, voor de inbouw van gasinstallaties, bevoegde garage.
Fabrikant
Brink
Trekhaaktype
afneembaar
Trekhaakvergrendeling
Automatisch
Trekhaakvariant
kogelstang schuin beneden gestoken
Montagetijd 1
2,0 h
Kogeldruk 2
75 kg
Trekgewicht 3
1.100 kg
D-waarde
7,30 kN
Keurmerk
E11*R55*01*8601
Afsluitbare kogelkop
afsluitbaar
Bewerken van bumper noodzakelijk
Ja
Bewerking in het zichtbare gedeelte
met zichtbare uitsnede voor bumper
De bumper is vervangbaar / de uitsparing kan worden afgedekt
Nee
De afdekking voor de bumper is bij de omvang van de levering
Nee
Demontage bumper noodzakelijk
Ja
Stekkerdooshouder neerklapbaar
Nee
Trekhaak incl. kabelset
nee
Geschikt voor fietsendrager / bagagedrager
Ja
Gewicht
16,40 kg
1 De opgegeven montageduur geldt voor een standaard montage van dit product. Bij sommige auto uitvoeringen kan er extra werk zijn, zoals het aanpassen van de bumper.
2 het maximale statische gewicht is afhankelijk van de voertuigfabrikant en valt mogelijk wat lager uit
3 het maximale trekgewicht is afhankelijk van het totaalgewicht van het voertuig en kan dus wat lager uitvallen
Productdetails

Brink produceert deze, op uwDACIA SANDERO II afgestemde trekhaak. De Brink BMA trekhaak is als gepatenteerd en praktisch afneembaar, volautomatisch systeem een nieuwe versie van het Brink B2 systeem en voldoet aan de modernste eisen. Handelsmerken van deze trekhaak zijn de eenvoudige bedienbaarheid en de nieuwe verbeteringen in de afwerking en het sluitmechanisme.

De hier aangeboden trekhaak kan met behulp van het erin geïntegreerde slot worden beveiligd tegen diefstal. De pluspunten van deze trekhaak zijn een aanhangerlast van maximaal 1100 kg en een statisch gewicht van 75 kg. De fabrikant Brink schrijft een D-waarde van 7.3 kN voor.

Rondom het zichtbare gedeelte in een uitsnede in de bumper noodzakelijk. Een snijsjabloon of afmetingen voor het maken van de uitsnede in de bumper, kunt u vinden in de montagehandleiding.

DeDACIA SANDERO II trekhaak is geschikt voor het transport van fietsendragers. Meer informatie vindt u in de categorie "fietsendragers". We leveren u deze trekhaak in de kwaliteit van de originele uitrusting van de vooraanstaande fabrikant Brink gegarandeerd voor de beste prijs.

De gedetailleerde montagehandleiding van de fabrikant Brink is in de productverpakking ingesloten. Het pluspunt van deze trekhaak is de bescherming tegen corrosie en omgevingsinvloeden door middel van de laag speciale lak.

De aanwijzingen en voorschriften van de fabrikant met betrekking tot het achteraf monteren van een trekhaak, kunt u in de handleiding van uw voertuig nalezen.

Montagehandleidingen

Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.

Beoordelingen
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Beoordeel dit artikel!

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product documenteren. U voorziet andere geïnteresseerden op die manier van waardevolle informatie bij de aankoop.

Voor dit product is nog geen beoordeling aanwezig.

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product vastleggen.
U voorziet andere geïnteresseerden dan bij de koop van waardevolle informatie.

geschikte voertuigen

Dacia is een voertuigfabrikant uit Roemenië en een volledige dochter van Renault. Dacia, vroeger vooral bekend in Oost-Europa, verkoopt voordelige voertuigmodellen dankzij twee fabrieken in Roemenië ook steeds meer in West-Europa. De verkoop in West-Europa vindt plaats via Renault dealers.

  • Dacia SANDERO II (B8_)
    • Voertuigmodel
      Vermogen
      Bouwjaar
    • Voertuigmodel
      Dacia SANDERO II (B8_) 1.0 LPG (B8ML)
      Vermogen
      74 kW / 101 pk
      Bouwjaar
      11.19 -
    • Voertuigmodel
      Dacia SANDERO II (B8_) 1.0 SCe 75 (B8JC, B8JD, B8NC)
      Vermogen
      54 kW / 73 pk
      Bouwjaar
      12.16 - 09.20
    • Voertuigmodel
      Dacia SANDERO II (B8_) 1.0 TCe 100 (B8ML)
      Vermogen
      74 kW / 101 pk
      Bouwjaar
      11.19 -
    • Voertuigmodel
      Dacia SANDERO II (B8_) 1.2
      Vermogen
      54 kW / 73 pk
      Bouwjaar
      05.15 -
    • Voertuigmodel
      Dacia SANDERO II (B8_) 1.2
      Vermogen
      55 kW / 75 pk
      Bouwjaar
      10.12 -
    • Voertuigmodel
      Dacia SANDERO II (B8_) 1.2 LPG
      Vermogen
      55 kW / 75 pk
      Bouwjaar
      10.12 -
    • Voertuigmodel
      Dacia SANDERO II (B8_) 1.5 Blue dCi 95 (B8JL)
      Vermogen
      70 kW / 95 pk
      Bouwjaar
      08.18 -
    • Voertuigmodel
      Dacia SANDERO II (B8_) 1.5 dCi
      Vermogen
      63 kW / 84 pk
      Bouwjaar
      01.13 -
    • Voertuigmodel
      Dacia SANDERO II (B8_) 1.5 dCi
      Vermogen
      66 kW / 90 pk
      Bouwjaar
      10.12 -
    • Voertuigmodel
      Dacia SANDERO II (B8_) 1.5 dCi 75 / Blue dCi 75 (B8JW, B8M4, B8AH, B8M7, B8M6)
      Vermogen
      55 kW / 75 pk
      Bouwjaar
      10.12 -
    • Voertuigmodel
      Dacia SANDERO II (B8_) 1.6
      Vermogen
      63 kW / 86 pk
      Bouwjaar
      11.12 -
    • Voertuigmodel
      Dacia SANDERO II (B8_) TCe 90 (B8M1, B8MA, B8AC)
      Vermogen
      66 kW / 90 pk
      Bouwjaar
      10.12 -
    • Voertuigmodel
      Dacia SANDERO II (B8_) TCe 90 LPG (B8M1)
      Vermogen
      66 kW / 90 pk
      Bouwjaar
      09.15 -
Fabrikant informatie

Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.

Adres
  • Brink Towing Systems B.V.
  • Industrieweg 5
  • 7951 CX Staphorst
  • Overijssel
  • Netherlands