TowTec elektrische aansluitset 13polig Top Tronic specifiek - SUZUKI GRAND VITARA I Terreinwagen open
TowTec elektrische aansluitset 13polig Top Tronic specifiek - SUZUKI GRAND VITARA I Terreinwagen open
- Activering vereist: Nee
- Uitschakeling parkeerassistent: Nee
- geschikt voor SUZUKI GRAND VITARA I Terreinwagen open
- Bouwjaar 03.98 - 07.03
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
Deze 13 polige kabelset van TowTec wordt voertuigspecifiek voor uw SUZUKI GRAND VITARA I Terreinwagen open geleverd. Een defect knipperlicht bij uw aanhangerwordt bij deze 13 polige Top Tronic kabelset door de knipperlichtcontrole vanuw voertuig gemeld door een verhoging van de knipperfrequentie.
We hebben een tip voor u! Gebruik de schakelaar op het dashboard om de parkeerhulp van uwSUZUKI GRAND VITARA I Terreinwagen open bij aanhangergebruik te deactiveren. Deze kabelset onderscheidt zich door een eersteklas, voertuigspecifieke stekkerverbinding, met aangepaste kabellengten en -kleuren en een gedetailleerdeSUZUKI GRAND VITARA I Terreinwagen open montagehandleiding. U hoeft de losse aders niet aan te sluiten in de aanhangerstekkerdoos, omdat een stekkerdoos bij deze kabelset al is voorgemonteerd.
Het is mogelijk om de contactdoos van de aanhanger uit te breiden om een stroomverbruiker te gebruiken (continustroom) of om een aparte accu in de aanhanger (laadkabel) op te laden. Voor uitbreiding met de functie continustroom hebt u de uitbreidingsset 107650, nodig. Met het bestellen van de uitbreidingsset 139243, bestelt u er een gecombineerde oplossing voor continustroom en laadkabel, voor ombouw achteraf, bij.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Suzuki, bekender van de motorfietsen van het merk, produceert ook personenauto's en buitenboordmotoren. Bij motorfietsen is Suzuki de grootste exporteur ter wereld. Suzuki bouwt personenauto's, vooral voor andere fabrikanten, omdat de ontwikkeling van eigen modellen zich niet loont. VW heeft een klein belang in Suzuki.
-
Suzuki GRAND VITARA I Terreinwagen open (GT)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Suzuki GRAND VITARA I Terreinwagen open (GT) 1.6 4x4 (SQ416)
- Vermogen
- 69 kW / 94 pk
- Bouwjaar
- 03.98 - 07.03
-
- Voertuigmodel
- Suzuki GRAND VITARA I Terreinwagen open (GT) 2.0 4x4 (SQ420)
- Vermogen
- 94 kW / 128 pk
- Bouwjaar
- 03.98 - 07.03
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany



