TowCar Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - TOYOTA LAND CRUISER PRADO
TowCar Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - TOYOTA LAND CRUISER PRADO
- Trekgewicht: 3500 kg
- Kogeldruk: 201 kg
- Geschikt voor TOYOTA LAND CRUISER PRADO
- Bouwjaar 01.10 -
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
Prijsbewuste bestuurders van een TOYOTA LAND CRUISER PRADO prefereren de stijve trekhaak met de aangeschroefde kogelkop. Deze wordt geproduceerd door TowCar en staat voor een lange levensduur en een aantrekkelijk prijs.
Deze trekhaak is ontwikkeld voor een aanhangerlast van maximaal 3500 kg en een statisch gewicht van 201 kg. De D-waarde is bepaald op 16.5 kN door TowCar.
Een uitsnede in de bumper is voor deze trekhaak noodzakelijk, echter niet in het zichtbare gedeelte van het voertuig. De opgegeven snijafmetingen en snijsjablonen kunt u vinden in de montagehandleiding.
DeTOYOTA LAND CRUISER PRADO trekhaak is geschikt voor het transport van fietsendragers. Meer informatie vindt u in de categorie "fietsendragers".
Bij dit product ontvangt u een uitvoerige montagehandleiding van de fabrikant TowCar. Deze trekhaak is volgens een speciaal procedé gespoten en is op die manier beschermd tegen corrosie en omgevingsinvloeden.
Het is mogelijk dat de kogelkop van de starre trekhaak zich binnen het detectiebereik van de sensoren van de parkeerhulp bevindt en daardoor als blijvende hindernis wordt gedetecteerd bij het achteruitrijden. De aanwijzingen en voorschriften van de fabrikant met betrekking tot het achteraf monteren van een trekhaak, kunt u in de handleiding van uw voertuig nalezen.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Toyota is op dit moment de grootste automobielfabrikant ter wereld en biedt wereldwijd werk aan meer dan 300.000 mensen. Tot de Toyota groep behoren wereldberoemde voertuigmerken, zoals Lexus, Scion, Daihatsu of Hino. Daarnaast zijn er nog strategische samenwerkingen met Isuzu en Subaru.
-
Toyota LAND CRUISER PRADO (_J15_)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Toyota LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVTi (GRJ150, GRJ151)
- Vermogen
- 203 kW / 276 pk
- Bouwjaar
- 01.10 -
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- Enganches y Remolques Aragón S.L
- Pol. Ind. Malpica 77
- 50016 Zaragoza
- Aragón
- Spain



