TowCar Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - FORD ECOSPORT
TowCar Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - FORD ECOSPORT
- Trekgewicht: 1100 kg
- Kogeldruk: 75 kg
- Geschikt voor FORD ECOSPORT
- Bouwjaar 11.17 -
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
Met ons tabblad “Montagefoto’s” maken we het nog gemakkelijker voor u om u voor te stellen hoe uw nieuwe trekhaak er uitziet nadat deze aan uw “FORD ECOSPORT” is gemonteerd. U ziet foto’s van ervoor / erna zonder en met gemonteerde trekhaak. Bij een afneembare trekhaak ziet u ook foto’s waarop de kogelkop is verwijderd. Zo kunt u voor uzelf vaststellen of de uitsparing in de bumper (indien aanwezig) bij uw FORD ECOSPORT kunt zien of niet.
Bestel nu de volledige set- Let op, past niet op model: 4WD
- controleer of in de autopapieren een aanhangerlast is aangegeven
De robuustheid en de bescheiden prijs maken het onderscheid bij deze stijve trekhaak met de aangeschroefde kogelkop van fabrikant TowCar. Deze past op uw FORD ECOSPORT en is een voordelige keuze, die zich onderscheidt omdat hij zo lang meegaat.
De pluspunten van deze trekhaak zijn een aanhangerlast van maximaal 1100 kg en een statisch gewicht van 75 kg. De fabrikant TowCar schrijft een D-waarde van 6.7 kN voor.
Voor deze trekhaak is het noodzakelijk een uitsnede in de bumper te maken, buiten het zichtbare gedeelte. In de montagehandleiding vindt u zowel een snijsjabloon als de afmetingen voor de uitsnede in de bumper.
Heeft u voor uwFORD ECOSPORT een fietsendrager, vindt u in onze categorie "fietsendragers" een geschikte trekhaak hiervoor.
De gedetailleerde montagehandleiding van de fabrikant TowCar is in de productverpakking ingesloten. Deze trekhaak is gelakt door middel van dompelen. Bij het dompellakken wordt de trekhaak in een speciale, sterke lak ondergedompeld, die de trekhaak tegen corrosie beschermd.
Rijdt u achteruit of parkeert u in, kunnen de sensoren van de parkeerhulp door de kogelkop van de starre trekhaak worden gestoord. De kogelkop ligt binnen het meetbereik van de sensoren en wordt zo tot een blijvende hindernis. U dient de gegevens en richtwaarden van de autofabrikant in de gebruikershandleiding van uw voertuig in acht te nemen, wanneer u een trekhaak wilt monteren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
De door Henry Ford in Detroit opgerichte onderneming, behoort wereldwijd tot de grootste voertuigfabrikanten en staat samen met Toyota, General Motor, Hyundai en Volkswagen aan de top van de autofabrikanten. Ford geldt als pionier bij het invoeren van de lopende band. Op dit moment maken de automerken Lincoln, Mercury, Edsel, Merkur, Guri en Continental deel uit van het concern.
-
Ford ECOSPORT
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.0 EcoBoost
- Vermogen
- 92 kW / 125 pk
- Bouwjaar
- 10.13 -
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.0 EcoBoost
- Vermogen
- 103 kW / 140 pk
- Bouwjaar
- 03.16 -
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.5 EcoBlue TDCi
- Vermogen
- 70 kW / 95 pk
- Bouwjaar
- 05.15 -
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.5 TDCi
- Vermogen
- 66 kW / 90 pk
- Bouwjaar
- 10.13 -
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.5 TDCi
- Vermogen
- 74 kW / 100 pk
- Bouwjaar
- 05.15 -
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.5 Ti
- Vermogen
- 82 kW / 112 pk
- Bouwjaar
- 10.13 -
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.5 Ti-VCT
- Vermogen
- 81 kW / 110 pk
- Bouwjaar
- 10.13 - 06.22
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.6
- Vermogen
- 81 kW / 110 pk
- Bouwjaar
- 10.12 -
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.6 Ti-VCT
- Vermogen
- 90 kW / 122 pk
- Bouwjaar
- 08.12 -
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- Enganches y Remolques Aragón S.L
- Pol. Ind. Malpica 77
- 50016 Zaragoza
- Aragón
- Spain



