Menu
Selecteer het voertuig om er zeker van te zijn dat het product past.
Selecteer voertuig
art. nr.: 212439-44406-1

TowCar Trekhaak met 2-gats flenskogel - DR DR PK8

art. nr.: 212439-44406-1

TowCar Trekhaak met 2-gats flenskogel - DR DR PK8

  • Trekgewicht: 2225 kg
  • Kogeldruk: 154 kg
  • Geschikt voor DR DR PK8
  • Bouwjaar 04.23 -
TowCar
U bespaart 33%
Aanbevolen verkoopprijs € 372,00 € 246,99
incl. 21% btw excl. verzendkosten vanaf € 11,50
direct leverbaar
  • 98,6 % positieve beoordelingen
  • topkwaliteit
  • snel bezorgd
  • eerste-klas advies
Informatieblad
Fabrikant
TowCar
Trekhaaktype
aanhangbok
Trekhaakvariant
met 2-gats flenskogel
Montagetijd 1
1,5 h
Kogeldruk 2
154 kg
Trekgewicht 3
2.225 kg
D-waarde
12,60 kN
Keurmerk
E1*55R-02*3477
Bewerken van bumper noodzakelijk
Nee
Stekkerdooshouder neerklapbaar
Nee
Trekhaak incl. kabelset
nee
Geschikt voor fietsendrager / bagagedrager
Ja
Wisselsysteem geschikt
Nee
Gewicht
29,10 kg
Het kenteken wordt afgedekt
Nee
Het mistachterlicht wordt afgedekt
Nee
In hoogte verstelbare kogelkop
4-voudig verstelbaar
1 De opgegeven montageduur geldt voor een standaard montage van dit product. Bij sommige auto uitvoeringen kan er extra werk zijn, zoals het aanpassen van de bumper.
2 het maximale statische gewicht is afhankelijk van de voertuigfabrikant en valt mogelijk wat lager uit
3 het maximale trekgewicht is afhankelijk van het totaalgewicht van het voertuig en kan dus wat lager uitvallen
Productdetails

De 2-gats trekhaakconstructie van TowCar is geschikt voor uw DR DR PK8 .

De pluspunten van deze trekhaak zijn een aanhangerlast van maximaal 2225 kg en een statisch gewicht van 154 kg. De D-waarde is bepaald op 12.6 kN door TowCar.

Voor de kogelstang van de trekhaak is geen uitsnede nodig als u een bumper monteert.

Bezoek ook onze categorie "fietsendragers", omdat deze DR DR PK8 trekhaak geschikt is voor het transporteren van fietsendragers.

Bij de bestelde artikelen hoort een omvangrijke montagehandleiding van TowCar. Bij het dompellakken wordt een trekhaak in een uiterst sterke lak ondergedompeld, die hem duurzaam tegen corrosie beschermd.

De parkeerhulp kan deze 2-gats trekhaakbeugel als hindernis detecteren, als deze binnen het detectiebereik van de sensoren ligt. Neem hierbij ook de instructies en voorschriften van de voertuigfabrikant betreffende de mogelijkheid achteraf een trekhaak te monteren. U vindt deze informatie in de gebruikershandleiding van uw voertuig.

Montagehandleidingen

Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.

Beoordelingen
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Beoordeel dit artikel!

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product documenteren. U voorziet andere geïnteresseerden op die manier van waardevolle informatie bij de aankoop.

Voor dit product is nog geen beoordeling aanwezig.

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product vastleggen.
U voorziet andere geïnteresseerden dan bij de koop van waardevolle informatie.

geschikte voertuigen

  • Dr DR PK8
    • Voertuigmodel
      Vermogen
      Bouwjaar
    • Voertuigmodel
      Dr DR PK8 2.0 TDI
      Vermogen
      100 kW / 136 pk
      Bouwjaar
      04.23 -
Fabrikant informatie

Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.

Adres
  • Enganches y Remolques Aragón S.L
  • Pol. Ind. Malpica 77
  • 50016 Zaragoza
  • Aragón
  • Spain