Oris Trekhaak stijf incl. ECS elektrische set 7polig specifiek - VW CADDY V Hatchback/limousine
Oris Trekhaak stijf incl. ECS elektrische set 7polig specifiek - VW CADDY V Hatchback/limousine
- Trekhaakvariant: met aangeschroefde kogelkop
- Trekgewicht: 1517 kg
- Kogeldruk: 75 kg
- Kabelsetsoort: Databus
- geschikt voor VW CADDY V Hatchback/limousine
- bouwjaar 09.20 -
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
- Alleen voor voertuigen met bestaande regeleenheid. Deze bevindt zich achter het rechter zijpaneel in de bagageruimte
- Let op, past niet op model: 4Motion
- voor voertuigen zonder hybride aandrijving
- voor voertuigen zonder plug-in hybride
- voor voertuigen zonder aardgas- (CNG) / autogas-aandrijving (LPG)
Complete set met trekhaak voor uw VW CADDY V Hatchback/limousine: stijf met 7-polige elektrische aansluiting
De complete set die bestaat uit een stijve trekhaak van Oris en de vereiste 7-polige elektrische set, bereidt uw voertuig perfect voor op elke uitdaging. De elektrische set en de trekhaak zijn precies op maat ontwikkeld voor uw VW CADDY V Hatchback/limousine. Daarmee kunnen aanhangers met een gewicht tot 1517 worden getrokken.
Het voertuig hoeft, nadat de complete set is gemonteerd, niet voor een beoordeling naar een deskundige. Ook een vermelding in de autopapieren van uw VW CADDY V Hatchback/limousine is overbodig. Graag de instructies in het handboek voor de gebruiker van het voertuig, van de fabrikant van uw voertuig, volgen. Rijdt u achteruit of parkeert u in, kunnen de sensoren van de parkeerhulp door de kogelkop van de starre trekhaak worden gestoord. De kogelkop ligt binnen het meetbereik van de sensoren en wordt zo tot een blijvende hindernis. Wij adviseren om bij voertuigen met parkeerassistent een afneembare trekhaak te monteren.
Met deze complete set hebt u, van de kleinste schroef tot de montagehandleiding, alles wat u nodig hebt om aan uw VW CADDY V Hatchback/limousine een trekhaak te monteren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
VW is het hoofdmerk van Volkswagen AG (VW AG), gevestigd in Wolfsburg. De portfolio omvat voertuigmerken als Bentley, Audi, Ducati, Bugatti, Lamborghini, Porsche, MAN, Seat, Skoda en Scania. Ook al staat VW wereldwijd achter Toyota op de tweede plaats op de wereldranglijst, VW is de grootste automobielfabrikant in Europa.
-
VW CADDY V Hatchback/limousine (SBA, SBH)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- VW CADDY V Hatchback/limousine (SBA, SBH) 1.5 TSi EVO
- Vermogen
- 84 kW / 114 pk
- Bouwjaar
- 01.21 - 11.24
-
- Voertuigmodel
- VW CADDY V Hatchback/limousine (SBA, SBH) 1.5 TSi EVO
- Vermogen
- 85 kW / 116 pk
- Bouwjaar
- 03.24 -
-
- Voertuigmodel
- VW CADDY V Hatchback/limousine (SBA, SBH) 1.6 SRE
- Vermogen
- 81 kW / 110 pk
- Bouwjaar
- 02.21 -
-
- Voertuigmodel
- VW CADDY V Hatchback/limousine (SBA, SBH) 2.0 TDi
- Vermogen
- 55 kW / 75 pk
- Bouwjaar
- 09.20 -
-
- Voertuigmodel
- VW CADDY V Hatchback/limousine (SBA, SBH) 2.0 TDi
- Vermogen
- 75 kW / 102 pk
- Bouwjaar
- 09.20 -
-
- Voertuigmodel
- VW CADDY V Hatchback/limousine (SBA, SBH) 2.0 TDi
- Vermogen
- 81 kW / 110 pk
- Bouwjaar
- 04.21 -
-
- Voertuigmodel
- VW CADDY V Hatchback/limousine (SBA, SBH) 2.0 TDi
- Vermogen
- 90 kW / 122 pk
- Bouwjaar
- 09.20 -
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- ECS Electronics B.V.
- Moerlaken 3
- 4825 AR Breda
- Noord-Brabant
- Netherlands
- ACPS Automotive Services GmbH
- Regioparkring 1
- 41199 Mönchengladbach
- Nordrhein-Westfalen
- Germany



