Oris Trekhaak afneembaar kogelstang van beneden gestoken - MITSUBISHI ECLIPSE CROSS
Oris Trekhaak afneembaar kogelstang van beneden gestoken - MITSUBISHI ECLIPSE CROSS
- Trekgewicht: 1500 kg
- Kogeldruk: 80 kg
- Geschikt voor MITSUBISHI ECLIPSE CROSS
- Bouwjaar 10.17 -
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
- voor voertuigen zonder hybride aandrijving
- voor voertuigen zonder plug-in hybride
De uitstekende fabrikant Oris ontwerpt en produceert deze trekhaak speciaal voor uwMITSUBISHI ECLIPSE CROSS . Het afneembaar AK 41 systeem voor de MITSUBISHI ECLIPSE CROSS is hoogbelastbaar en zo zeer geschikt om te worden gebruikt binnen alle toepassingsgebieden. Het van onder ingestoken volautomatisch systeem onderscheidt zich hierbij door een uitstekende bediening, een hoogwaardige afwerking en een beschaafd uiterlijk. Het Oris systeem is voor veeleisende MITSUBISHI ECLIPSE CROSS rijders het ultieme systeem.
Met behulp van een geïntegreerd slot wordt diefstal van deze trekhaak voorkomen. De pluspunten van deze trekhaak zijn een aanhangerlast van maximaal 1500 kg en een statisch gewicht van 80 kg. De fabrikant Oris schrijft een D-waarde van 8.96 kN voor.
Voor deze trekhaak is een uitsnede in de bumper noodzakelijk, echter niet in het zichtbare gedeelte van het voertuig. In de montagehandleiding vindt u zowel een snijsjabloon als de afmetingen voor de uitsnede in de bumper.
Heeft u voor uwMITSUBISHI ECLIPSE CROSS een fietsendrager, vindt u in onze categorie "fietsendragers" een geschikte trekhaak hiervoor. We leveren u deze trekhaak in de kwaliteit van de originele uitrusting van de vooraanstaande fabrikant Oris gegarandeerd voor de beste prijs.
Bij dit product ontvangt u een uitvoerige montagehandleiding van de fabrikant Oris. Deze trekhaak is KTL-gecoat. Bij dit moderne elektrochemische coatingsprocedé worden moderne en milieuonschadelijke, in water opgeloste epoxyharsen met behulp van een elektrische spanning op het metalen oppervlak aangebracht en bij een temperatuur van ca. 200°C ingebrand. De KTL-coating geldt als een heel moderne en uiterste werkzame corrosiebescherming die een kwalitatief erg hoogstaand en glad oppervlak voortbrengt.
U dient de gegevens en richtwaarden van de autofabrikant in de gebruikershandleiding van uw voertuig in acht te nemen, wanneer u een trekhaak wilt monteren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Mitsubishi Motors is de geregistreerde naam van de autofabrikant Mitsubishi, dat niet alleen een eigen merk is, maar waaronder ook een netwerk van meer dan 200 ondernemingen ligt. De als zesde in Japan geplaatste automobielfabrikant, heeft circa 33.000 medewerkers en een hoofdvestiging in Tokio.
-
Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 (GK1W)
- Vermogen
- 110 kW / 150 pk
- Bouwjaar
- 10.17 -
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 4WD (GK1W)
- Vermogen
- 110 kW / 150 pk
- Bouwjaar
- 10.17 -
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec
- Vermogen
- 120 kW / 163 pk
- Bouwjaar
- 10.17 -
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec 4WD
- Vermogen
- 120 kW / 163 pk
- Bouwjaar
- 10.17 -
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec 4WD (GK1W)
- Vermogen
- 112 kW / 152 pk
- Bouwjaar
- 10.17 -
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 2.0
- Vermogen
- 110 kW / 150 pk
- Bouwjaar
- 05.18 -
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 2.2 DiD 4WD (GK9W)
- Vermogen
- 109 kW / 148 pk
- Bouwjaar
- 03.19 -
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- ACPS Automotive Services GmbH
- Regioparkring 1
- 41199 Mönchengladbach
- Nordrhein-Westfalen
- Germany



