Menu
Selecteer het voertuig om er zeker van te zijn dat het product past.
Selecteer voertuig
art. nr.: 181229-10284-1

Hak-Pol Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - CHEVROLET CAPTIVA SPORT

art. nr.: 181229-10284-1

Hak-Pol Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - CHEVROLET CAPTIVA SPORT

  • Trekgewicht: 2000 kg
  • Kogeldruk: 80 kg
  • Geschikt voor CHEVROLET CAPTIVA SPORT
  • Bouwjaar 01.07 -
Hak-Pol
U bespaart 30%
Aanbevolen verkoopprijs € 281,00 € 194,99
incl. 21% btw excl. verzendkosten vanaf € 11,50
direct leverbaar
  • 98,6 % positieve beoordelingen
  • topkwaliteit
  • snel bezorgd
  • eerste-klas advies
Informatieblad
Fabrikant
Hak-Pol
Trekhaaktype
stijf
Trekhaakvariant
met aangeschroefde kogelkop
Montagetijd 1
2,5 h
Kogeldruk 2
80 kg
Trekgewicht 3
2.000 kg
D-waarde
11,00 kN
Keurmerk
e20*94/20*0757*00
Bewerken van bumper noodzakelijk
Nee
De afdekking voor de bumper is bij de omvang van de levering
Nee
Demontage bumper noodzakelijk
Ja
Stekkerdooshouder neerklapbaar
Nee
Trekhaak incl. kabelset
nee
Geschikt voor fietsendrager / bagagedrager
Ja
Gewicht
12,80 kg
1 De opgegeven montageduur geldt voor een standaard montage van dit product. Bij sommige auto uitvoeringen kan er extra werk zijn, zoals het aanpassen van de bumper.
2 het maximale statische gewicht is afhankelijk van de voertuigfabrikant en valt mogelijk wat lager uit
3 het maximale trekgewicht is afhankelijk van het totaalgewicht van het voertuig en kan dus wat lager uitvallen
Productdetails

Prijsbewuste bestuurders van een CHEVROLET CAPTIVA SPORT prefereren de stijve trekhaak met de aangeschroefde kogelkop. Deze wordt geproduceerd door Hak-Pol en staat voor een lange levensduur en een aantrekkelijk prijs.

De pluspunten van deze trekhaak zijn een aanhangerlast van maximaal 2000 kg en een statisch gewicht van 80 kg. De maximale D-waarde ligt volgens Hak-Pol op 11 kN.

Voor de kogelstang van de trekhaak is geen uitsnede nodig als u een bumper monteert.

Heeft u voor uwCHEVROLET CAPTIVA SPORT een fietsendrager, vindt u in onze categorie "fietsendragers" een geschikte trekhaak hiervoor.

De gedetailleerde montagehandleiding van de fabrikant Hak-Pol is in de productverpakking ingesloten. Het pluspunt van deze trekhaak is de bescherming tegen corrosie en omgevingsinvloeden door middel van de laag speciale lak.

Rijdt u achteruit of parkeert u in, kunnen de sensoren van de parkeerhulp door de kogelkop van de starre trekhaak worden gestoord. De kogelkop ligt binnen het meetbereik van de sensoren en wordt zo tot een blijvende hindernis. Neem hierbij ook de instructies en voorschriften van de voertuigfabrikant betreffende de mogelijkheid achteraf een trekhaak te monteren. U vindt deze informatie in de gebruikershandleiding van uw voertuig.

Montagehandleidingen

Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.

Beoordelingen
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Beoordeel dit artikel!

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product documenteren. U voorziet andere geïnteresseerden op die manier van waardevolle informatie bij de aankoop.

Voor dit product is nog geen beoordeling aanwezig.

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product vastleggen.
U voorziet andere geïnteresseerden dan bij de koop van waardevolle informatie.

geschikte voertuigen

Chevrolet was een zelfstandige fabriek voor automobielen en is sinds 1918 een handelsmerk dat hoort bij het General Motors concern. Chevrolet is in de VS bekend om het brede pallet aan SUV's, vans en bedrijfswagens. Later werd binnengedrongen in de markt van compacte auto's. Inmiddels rijden ook in Europa veel Chevrolet modellen.

  • Chevrolet CAPTIVA SPORT
    • Voertuigmodel
      Vermogen
      Bouwjaar
    • Voertuigmodel
      Chevrolet CAPTIVA SPORT 2.4
      Vermogen
      100 kW / 136 pk
      Bouwjaar
      01.07 -
    • Voertuigmodel
      Chevrolet CAPTIVA SPORT 2.4
      Vermogen
      134 kW / 182 pk
      Bouwjaar
      01.12 -
    • Voertuigmodel
      Chevrolet CAPTIVA SPORT 3.0
      Vermogen
      194 kW / 264 pk
      Bouwjaar
      01.12 -
    • Voertuigmodel
      Chevrolet CAPTIVA SPORT 3.0
      Vermogen
      197 kW / 268 pk
      Bouwjaar
      01.12 -
    • Voertuigmodel
      Chevrolet CAPTIVA SPORT 3.0 AWD
      Vermogen
      197 kW / 268 pk
      Bouwjaar
      01.12 -
    • Voertuigmodel
      Chevrolet CAPTIVA SPORT 3.0 FLEX AWD
      Vermogen
      196 kW / 267 pk
      Bouwjaar
      09.11 -
Fabrikant informatie

Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.

Adres
  • ZPHU HAK-POL
  • Ul. K. Wielkiego 34/7
  • 96-200 Rawa Mazowiecka
  • Województwo łódzkie
  • Poland