Menu
Selecteer het voertuig om er zeker van te zijn dat het product past.
Selecteer voertuig
art. nr.: 209944-45037-1

GDW Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - RENAULT SCENIC E-TECH PHASE I

art. nr.: 209944-45037-1

GDW Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - RENAULT SCENIC E-TECH PHASE I

  • Trekgewicht: 1200 kg
  • Kogeldruk: 95 kg
  • Geschikt voor RENAULT SCENIC E-TECH PHASE I
  • Bouwjaar 11.23 -
GDW
U bespaart 40%
Aanbevolen verkoopprijs € 419,00 € 248,99
incl. 21% btw excl. verzendkosten vanaf € 11,50
direct leverbaar
  • 98,6 % positieve beoordelingen
  • topkwaliteit
  • snel bezorgd
  • eerste-klas advies
Informatieblad
Fabrikant
GDW
Trekhaaktype
stijf
Trekhaakvariant
met aangeschroefde kogelkop
Montagetijd 1
2,0 h
Kogeldruk 2
95 kg
Trekgewicht 3
1.200 kg
D-waarde
8,00 kN
Keurmerk
E6*55R-02*1834
Bewerken van bumper noodzakelijk
Ja
Bewerking in het zichtbare gedeelte
met onzichtbare uitsnede voor bumper
De bumper is vervangbaar / de uitsparing kan worden afgedekt
Nee
De afdekking voor de bumper is bij de omvang van de levering
Nee
Demontage bumper noodzakelijk
Ja
Stekkerdooshouder neerklapbaar
Ja
Trekhaak incl. kabelset
nee
Geschikt voor fietsendrager / bagagedrager
Ja
Gewicht
19,00 kg
1 De opgegeven montageduur geldt voor een standaard montage van dit product. Bij sommige auto uitvoeringen kan er extra werk zijn, zoals het aanpassen van de bumper.
2 het maximale statische gewicht is afhankelijk van de voertuigfabrikant en valt mogelijk wat lager uit
3 het maximale trekgewicht is afhankelijk van het totaalgewicht van het voertuig en kan dus wat lager uitvallen
Productdetails

Deze stijve trekhaak met aangeschroefde kogelkop voor uw RENAULT SCENIC E-TECH PHASE I wordt geproduceerd door de merkfabrikant GDW. Dankzij de lange levensduur en zijn voordelige prijs, is deze stijve trekhaak voor prijsbewuste of frequente gebruikers de juiste keuze.

Deze trekhaak is ontwikkeld voor een aanhangerlast van maximaal 1200 kg en een statisch gewicht van 95 kg. De D-waarde is bepaald op 8 kN door GDW.

Voor deze trekhaak is een uitsnede in de bumper noodzakelijk, echter niet in het zichtbare gedeelte van het voertuig. De opgegeven snijafmetingen en snijsjablonen kunt u vinden in de montagehandleiding. Door de neerklapfunctie van de stekkerdooshouder, kan deze bij het niet gebruiken van de trekhaak achter de bumper worden weggeklapt.

Heeft u voor uwRENAULT SCENIC E-TECH PHASE I een fietsendrager, vindt u in onze categorie "fietsendragers" een geschikte trekhaak hiervoor.

Bij dit product ontvangt u een uitvoerige montagehandleiding van de fabrikant GDW. Bij het dompellakken wordt een trekhaak in een uiterst sterke lak ondergedompeld, die hem duurzaam tegen corrosie beschermd.

Neem hierbij ook de instructies en voorschriften van de voertuigfabrikant betreffende de mogelijkheid achteraf een trekhaak te monteren. U vindt deze informatie in de gebruikershandleiding van uw voertuig. De kogelkop van de starre trekhaak kan de sensoren van de parkeerhulp beïnvloeden. Wanneer de kogelkop binnen het detectiebereik ligt, kan deze een permanente belemmering zijn bij het achteruitrijden.

Montagehandleidingen

Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.

Beoordelingen
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Beoordeel dit artikel!

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product documenteren. U voorziet andere geïnteresseerden op die manier van waardevolle informatie bij de aankoop.

Voor dit product is nog geen beoordeling aanwezig.

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product vastleggen.
U voorziet andere geïnteresseerden dan bij de koop van waardevolle informatie.

geschikte voertuigen

Nadat Renault en Nissan een strategische alliantie zijn aangegaan, behoort "Renault Nissan" wereldwijd tot de grootste automobielconcerns. De traditierijke, Franse voertuigfabrikant Renault heeft over de hele wereld meer dan 125.000 medewerkers en werd in 1898 opgericht.

  • Renault SCENIC E-TECH PHASE I
    • Voertuigmodel
      Vermogen
      Bouwjaar
    • Voertuigmodel
      Renault SCENIC E-TECH PHASE I EV60
      Vermogen
      125 kW / 170 pk
      Bouwjaar
      11.23 -
    • Voertuigmodel
      Renault SCENIC E-TECH PHASE I EV87
      Vermogen
      160 kW / 218 pk
      Bouwjaar
      11.23 -
Fabrikant informatie

Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.

Adres
  • GDW nv
  • Hoogmolenwegel 23
  • 8790 Waregem
  • Vlaams Gewest
  • Belgium