GDW Trekhaak met 2-gats flenskogel - HONDA PRELUDE III
GDW Trekhaak met 2-gats flenskogel - HONDA PRELUDE III
.png)
Vrachtvervoer, levering tot op de stoep
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
De 2-gats trekhaakconstructie van GDW is geschikt voor uw HONDA PRELUDE III . De speciale trekhaak van GDW, bestaande uit een trekhaakbeugel met 2-gats flenskogel 50T is zeer geschikt voor permanent gebruik bij uwHONDA PRELUDE III .
Deze trekhaak kan een statisch gewicht van kg aan. De D-waarde is bepaald op 6 kN door GDW.
Het betreft een trekhaak waarvoor een afzonderlijk goedkeuring is vereist. Deze trekhaak is voorzien van een TÜV-keuringsrapport met een eigen keuringsnummer dat op het typeplaatje van de trekhaak is vermeld. Deze keuring wordt nadat u de trekhaak hebt besteld, voor u bij de TÜV aangevraagd. Het is noodzakelijk de naderhand ingebouwde HONDA PRELUDE III trekhaak aan te bieden aan een deskundige voor een individuele keuring. Na de keuring moet de trekhaak in de kentekenpapieren worden geregistreerd.
Voor de kogelstang van de trekhaak is geen uitsnede nodig als u een bumper monteert.
Heeft u voor uwHONDA PRELUDE III een fietsendrager, vindt u in onze categorie "fietsendragers" een geschikte trekhaak hiervoor.
Bij dit product ontvangt u een uitvoerige montagehandleiding van de fabrikant GDW. Deze trekhaak is gelakt door middel van dompelen. Bij het dompellakken wordt de trekhaak in een speciale, sterke lak ondergedompeld, die de trekhaak tegen corrosie beschermd.
De aanwijzingen en voorschriften van de fabrikant met betrekking tot het achteraf monteren van een trekhaak, kunt u in de handleiding van uw voertuig nalezen. Het meetbereik van de parkeersensoren kan worden gestoord, als de 2-gats trekhaakbeugel bij het achteruitrijden als belemmering wordt gedetecteerd.
- volgens de EU-richtlijn moet de kentekenplaat van het voertuig volledig zichtbaar zijn. Daarom adviseren we om een afneembare trekhaak te monteren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Honda is een Japans concern, dat naast auto's ook is gespecialiseerd in de productie van motorfietsen en buitenboordmotoren. Honda heeft haar hoofdkantoor in Tokio en is opgericht in 1948. Maast Toyota is Honda één van de weinige autofabrikanten die onafhankelijk werken en dus niet gefuseerd zijn met andere ondernemingen en door externe investeerders aan kapitaal hoeven komen. Honda geldt als de grootste fabrikant ter wereld van motorfietsen en is op het gebied van de motorsport zeer succesvol.
-
Honda PRELUDE III (BA)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Honda PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA4)
- Vermogen
- 103 kW / 140 pk
- Bouwjaar
- 10.87 - 01.92
-