Menu
Selecteer het voertuig om er zeker van te zijn dat het product past.
Selecteer voertuig
art. nr.: 129209-04885-1

GDW Trekhaak stijf incl. TowTec elektrische set 7polig universeel - FORD FUSION

art. nr.: 129209-04885-1

GDW Trekhaak stijf incl. TowTec elektrische set 7polig universeel - FORD FUSION

  • Trekhaakvariant: met aangeschroefde kogelkop
  • Trekgewicht: 900 kg
  • Kogeldruk: 50 kg
  • Kabelsetsoort: zonder knipperlichtbewaking
  • geschikt voor FORD FUSION
  • bouwjaar 08.02 - 12.12
Let op de speciale kenmerken.
GDW
U bespaart 42%
Aanbevolen verkoopprijs € 383,00 € 218,98
incl. 21% btw excl. verzendkosten vanaf € 11,50
direct leverbaar
  • 98,6 % positieve beoordelingen
  • topkwaliteit
  • snel bezorgd
  • eerste-klas advies
Montagefoto’s trekhaak "FORD FUSION"

Met ons tabblad “Montagefoto’s” maken we het nog gemakkelijker voor u om u voor te stellen hoe uw nieuwe trekhaak er uitziet nadat deze aan uw “FORD FUSION” is gemonteerd. U ziet foto’s van ervoor / erna zonder en met gemonteerde trekhaak. Bij een afneembare trekhaak ziet u ook foto’s waarop de kogelkop is verwijderd. Zo kunt u voor uzelf vaststellen of de uitsparing in de bumper (indien aanwezig) bij uw FORD FUSION kunt zien of niet.

Bestel nu de volledige set
Informatieblad
Bijzonderheden
  • Let op, past niet op model: Calero
Aanvullende opmerkingen
  • controleer of in de autopapieren een aanhangerlast is aangegeven
Fabrikant trekhaak
GDW
Fabrikanten elektrische sets
TowTec
Trekhaaktype
stijf
Trekhaakvariant
met aangeschroefde kogelkop
Kabelsetuitvoering
7polig
Kabelsettype
universeel
Kabelsetsoort
zonder knipperlichtbewaking
Trekgewicht 1
900 kg
Kogeldruk 2
50 kg
D-waarde
6,50 kN
Keurmerk
e6*94/20*0394*00
Bewerken van bumper noodzakelijk
Nee
De afdekking voor de bumper is bij de omvang van de levering
Nee
Stekkerdooshouder neerklapbaar
Nee
Geschikt voor fietsendrager / bagagedrager
Ja
Gewicht
15,05 kg
Montagetijd (in uren) 3
3,0 h
C2 controlelampje inbouwen
Nee
Vrijschakelen noodzakelijk
Nee
Parctronic-uitschakeling
Nee
Uitschakeling van de mistachterlichten
Nee
Stekkerdoos voorgemonteerd
Nee
Kabeldoorvoer in het voertuig moet beschikbaar zijn
Nee
Spanning [V]
12
1 het maximale trekgewicht is afhankelijk van het totaalgewicht van het voertuig en kan dus wat lager uitvallen
2 het maximale statische gewicht is afhankelijk van de voertuigfabrikant en valt mogelijk wat lager uit
3 De opgegeven montageduur geldt voor een standaard montage van dit product. Bij sommige auto uitvoeringen kan er extra werk zijn, zoals het aanpassen van de bumper.
Productdetails

Complete set met trekhaak voor uw FORD FUSION: stijf met 7-polige elektrische aansluiting

De complete set die bestaat uit een stijve trekhaak van GDW en de vereiste 7-polige elektrische set, bereidt uw voertuig perfect voor op elke uitdaging. Trekhaak en elektrische voorzieningen zijn geschikt voor uw FORD FUSION. U kunt dan aanhangers met een gewicht tot 900 kg trekken.

Beoordeling van uw voertuig door een deskundige en het vermelden in de papieren van uw FORD FUSION is niet vereist. Graag de instructies in het handboek voor de gebruiker van het voertuig, van de fabrikant van uw voertuig, volgen. Rijdt u achteruit of parkeert u in, kunnen de sensoren van de parkeerhulp door de kogelkop van de starre trekhaak worden gestoord. De kogelkop ligt binnen het meetbereik van de sensoren en wordt zo tot een blijvende hindernis. Wij adviseren om bij voertuigen met parkeerassistent een afneembare trekhaak te monteren.

Van de kleinste schroef tot de gedetailleerde montagehandleiding ontvangt u met deze complete set alles wat u nodig hebt om een trekhaak aan uw FORD FUSION te monteren.

Passende accessoires voor GDW Trekhaak stijf incl. TowTec elektrische set 7polig universeel (2)
    Montagehandleidingen

    Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.

    Beoordelingen
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    • (0)
    Beoordeel dit artikel!

    U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product documenteren. U voorziet andere geïnteresseerden op die manier van waardevolle informatie bij de aankoop.

    Voor dit product is nog geen beoordeling aanwezig.

    U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product vastleggen.
    U voorziet andere geïnteresseerden dan bij de koop van waardevolle informatie.

    geschikte voertuigen

    Als geen andere staat de naam van de Ford oprichter Henry Ford voor het gebruik van de lopende band in de automobielindustrie. De in Detroit opgerichte onderneming Ford staat naast General Motors, Hyundai, Toyota en VW op de vijfde plaats bij de grootste voertuigfabrikanten ter wereld. De merken Lincoln, Continental, Merkur, Mercury, Edsel en Guri behoren ook tot het Ford concern.

    • Ford FUSION (JU_)
      • Voertuigmodel
        Vermogen
        Bouwjaar
      • Voertuigmodel
        Ford FUSION (JU_) 1.4 TDCi
        Vermogen
        50 kW / 68 pk
        Bouwjaar
        08.02 - 12.12
    Fabrikant informatie

    Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.

    Adres
    • GDW nv
    • Hoogmolenwegel 23
    • 8790 Waregem
    • Vlaams Gewest
    • Belgium
    Adres
    • BoldR Group GmbH
    • Am Eichberg Flauer 1
    • 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
    • Thuringia
    • Germany