GDW Trekhaak stijf incl. ECS elektrische set 13polig specifiek - SSANGYONG ACTYON I
GDW Trekhaak stijf incl. ECS elektrische set 13polig specifiek - SSANGYONG ACTYON I
- Trekhaakvariant: met aangeschroefde kogelkop
- Trekgewicht: 2300 kg
- Kogeldruk: 92 kg
- Kabelsetsoort: Relais
- geschikt voor SSANGYONG ACTYON I
- bouwjaar 06.06 -
.png)
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
Complete trekhaakset vast met 13-polige elektrische aansluiting voor het door u gekozen voertuig SSANGYONG ACTYON I
Met deze complete set, bestaand uit een vaste trekhaak van GDW en de vereiste 13-polige elektrische set, bent u op elke uitdaging zeer goed voorbereid. De elektrische set en de trekhaak zijn precies op maat ontwikkeld voor uw SSANGYONG ACTYON I. Met een statische last van 92 kg is de complete set zowel geschikt voor het vervoer van fietsen op één van onze fietsendragers, als voor het trekken van aanhangers tot 2300 kg.
Het voertuig hoeft, nadat de complete set is gemonteerd, niet voor een beoordeling naar een deskundige. Ook een vermelding in de autopapieren van uw SSANGYONG ACTYON I is overbodig. De instructies van de fabrikant van uw voertuig, in het handboek voor de gebruiker van het voertuig, volgen. Rijdt u achteruit of parkeert u in, kunnen de sensoren van de parkeerhulp door de kogelkop van de starre trekhaak worden gestoord. De kogelkop ligt binnen het meetbereik van de sensoren en wordt zo tot een blijvende hindernis. Wij adviseren om bij voertuigen met parkeerassistent een afneembare trekhaak te monteren.
Met deze complete set krijgt u van de kleinste schroef tot de montagehandleiding, alles wat u nodig hebt om een trekhaak aan uw SSANGYONG ACTYON I te monteren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
De fa SsangYong werd in 1954 opgericht. Het hoofdkantoor van het Zuid-Koreaanse bedrijf is in Seoul. In 2010 werd de firma door de Indische voertuigfabrikant Mahindra & Mahindra Limited opgekocht.
-
Ssangyong ACTYON I
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Ssangyong ACTYON I 2.0 Xdi
- Vermogen
- 104 kW / 141 pk
- Bouwjaar
- 11.05 -
-