Fietsendrager Menabo Stand Up 2 - FORD ECOSPORT
Fietsendrager Menabo Stand Up 2 - FORD ECOSPORT
- Aantal: voor 2 fietsen
- Bevestiging: ode achterklep
- Draagvermogen: 45 kg
- geschikt voor FORD ECOSPORT
- bouwjaar 11.17 -
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
Stand Up - om met gemak fietsen te vervoeren
Het alternatief voor een fietsendrager op de trekhaak! De Menabo Stand Up opent voor u de mogelijkheid om uw fietsen veilig en zeker op de achterklep van uw FORD ECOSPORT te bevestigen. De framehouder en de brede profielgoten zorgen dat de rijwielen stevig staan. Bovendien worden de wielen met kunststof bevestigingsriemen beveiligd tegen verschuiven. Dankzij de constructie kunnen de fietsen gemakkelijk, vanaf geringe hoogte, op de drager worden geplaatst. Wanneer u de fietsendrager niet gebruikt, kunt u deze eenvoudig demonteren, inklappen en ruimtebesparend in uw FORD ECOSPORT of in de garage opbergen.
De fietsendrager is met een draagvermogen van maximaal 45 kg geschikt voor het vervoer van 2 fietsen.
Houd rekening met de bijzonderheden van uw FORD ECOSPORT daar waar de Menabo Stand Up wordt bevestigd, omdat bijvoorbeeld een dak- of achterspoiler of sierlijsten op de achterklep, een optimale plaatsing kunnen verhinderen, aan het oppervlak kunnen worden beschadigd of het gebruik van de fietsendrager zelfs uitsluiten.
Schaf de Stand Up aan en neem uw fietsen, ook zonder trekhaak, op uw voertuig mee.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Ford werd door Henry Ford opgericht in Detroit. Ford geldt als pionier bij het gebruik van de lopende band. Naast Toyota, General Motors, Volkswagen en Hyundai, staat Ford op de vijfde plaats van alle autofabrikanten ter wereld. Automerken die behoren bij Ford zijn Lincoln, Mercury, Continental, Edsel, Guri en Merkur.
-
Ford ECOSPORT
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.0 EcoBoost
- Vermogen
- 70 kW / 95 pk
- Bouwjaar
- 04.20 -
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.0 EcoBoost
- Vermogen
- 74 kW / 100 pk
- Bouwjaar
- 04.18 -
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.5 EcoBlue TDCi
- Vermogen
- 74 kW / 100 pk
- Bouwjaar
- 11.17 -
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.5 TDCi EcoBlue
- Vermogen
- 88 kW / 120 pk
- Bouwjaar
- 11.19 -
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.5 TDCi EcoBlue
- Vermogen
- 92 kW / 125 pk
- Bouwjaar
- 11.17 -
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.5 TDCi EcoBlue 4x4
- Vermogen
- 92 kW / 125 pk
- Bouwjaar
- 11.17 -
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 1.5 Ti-VCT
- Vermogen
- 90 kW / 122 pk
- Bouwjaar
- 01.18 -
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 2.0 Ti-VCT
- Vermogen
- 122 kW / 166 pk
- Bouwjaar
- 01.18 -
-
- Voertuigmodel
- Ford ECOSPORT 2.0 Ti-VCT 4x4
- Vermogen
- 110 kW / 150 pk
- Bouwjaar
- 10.18 -
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- FLLI MENABÒ SRL
- Via 8 Marzo 3
- 42025 Cavriago
- Emilia-Romagna
- Italy



