Erich Jaeger elektrische aansluitset 7polig Top Tronic specifiek - SUZUKI SWACE
Erich Jaeger elektrische aansluitset 7polig Top Tronic specifiek - SUZUKI SWACE
- Activering vereist: Nee
- Uitschakeling parkeerassistent: Nee
- geschikt voor SUZUKI SWACE
- Bouwjaar 10.20 -
.png)
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
De specifieke 7 polige kabelset voor uw SUZUKI SWACE komt van fabrikant Erich Jaeger. Een defect knipperlicht bij uw aanhangerwordt bij deze 7 polige Top Tronic kabelset door de knipperlichtcontrole vanuw voertuig gemeld door een verhoging van de knipperfrequentie.
We hebben een tip voor u! Gebruik de schakelaar op het dashboard om de parkeerhulp van uwSUZUKI SWACE bij aanhangergebruik te deactiveren. Hoogwaardige, voertuigspecifieke stekkerverbindingen, aangepaste kabellengten en -kleuren, evenals een uitgebreide SUZUKI SWACE montagehandleiding onderscheiden deze kabelset. Een kabeldoorvoer, die geschikt is voor de voertuigspecifieke 7 polige kabelset, is bij uwSUZUKI SWACE al aanwezig. Daardoor hoeft u bij de montage niet door het achterplaatwerk van uw voertuig te boren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Suzuki is beroemd om z'n motorfietsen, internationaal exporteert zij meer dan andere fabrikanten. Tot de portfolio behoren echter ook buitenboordmotoren en personenauto's. De voertuigen worden echter alleen voor andere fabrikanten geproduceerd, omdat een eigen modelserie niet rendabel is. Volkswagen heeft een deelname met een klein percentage bij deze traditierijke firma.
-
Suzuki SWACE (AMZ_)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Suzuki SWACE (AMZ_) 1.8 Hybrid
- Vermogen
- 75 kW / 102 pk
- Bouwjaar
- 10.20 -
-
- Voertuigmodel
- Suzuki SWACE (AMZ_) 1.8 Hybrid
- Vermogen
- 90 kW / 122 pk
- Bouwjaar
- 10.20 -
-