Erich Jaeger elektrische aansluitset 13polig Databus specifiek - CUPRA ATECA
Erich Jaeger elektrische aansluitset 13polig Databus specifiek - CUPRA ATECA
- Activering vereist: Nee
- Uitschakeling parkeerassistent: Ja
- geschikt voor CUPRA ATECA
- Bouwjaar 09.18 -
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
- de voorbereiding van de trekhaak heeft betrekking op een besturingsapparaat voor de trekhaak, achter de bekleding van de linker zijkant van de kofferruimte (PR-code 1D8)
Zoekt u een specifieke elektrische set die geschikt is voor uw CUPRA ATECA? Dan is deze 13-polige elektrische set van Erich Jaeger precies de set die uw zoekt. Deze kabelset met 13 polen wordt toegevoegd aan het aanwezige databussysteem vanCUPRA ATECA. Bij een defect aan de aanhangerverlichting, meldt het systeem dit. Let op! Omdat de kabelset alleen bedoeld is voor dit voertuig, is het coderen niet meer nodig.
Het uitschakelen van de vanuit de fabriek ingebouwde parkeerhulp bij de CUPRA ATECA gebeurt door deze 13 polige CAN-bus module kabelset automatisch. Bij de montage van deze kabelset blijft het design van uw voertuig onaangetast. Hij wordt in de kofferbak ingebouwd, hiervoor is permanente stroom (klem 30) voor het aanhangerstuurapparaat achterin noodzakelijk. Voor het inbouwen van deze voertuigspecifieke 13 polige kabelset hoeft u niet te boren in het achterplaatwerk van uw voertuig. Achterin uwCUPRA ATECA is al een geschikte kabeldoorvoer aanwezig, die kan worden gebruikt. U hoeft de losse aders niet aan te sluiten in de aanhangerstekkerdoos, omdat een stekkerdoos bij deze kabelset al is voorgemonteerd.
Mocht u extra verbruikers (zoals een koelbox, radio of de binnenverlichting van de aanhanger) willen gebruiken en tegelijkertijd een accu van 12 volt willen opladen, dan is deze elektrische set daar ideaal voor. De functies voor continustroom en laadkabel zijn al in de contactdoos beschikbaar.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
-
Cupra ATECA (KH7, KHP, KBP)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Cupra ATECA (KH7, KHP, KBP) 1.5 TSI
- Vermogen
- 110 kW / 150 pk
- Bouwjaar
- 07.23 -
-
- Voertuigmodel
- Cupra ATECA (KH7, KHP, KBP) 2.0 TSI 4Drive
- Vermogen
- 140 kW / 190 pk
- Bouwjaar
- 06.23 -
-
- Voertuigmodel
- Cupra ATECA (KH7, KHP, KBP) 2.0 TSI 4Drive
- Vermogen
- 221 kW / 300 pk
- Bouwjaar
- 09.18 -
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- Erich Jaeger GmbH + Co. KG
- Strassheimer Str. 10
- 61169 Friedberg
- Hessen
- Germany



