Brink Trekhaak met 2-gats flenskogel - FIAT SCUDO Bus
Brink Trekhaak met 2-gats flenskogel - FIAT SCUDO Bus
- Trekgewicht: 2595 kg
- Kogeldruk: 104 kg
- Geschikt voor FIAT SCUDO Bus
- Bouwjaar 01.22 -

- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
- controleer of in de autopapieren een aanhangerlast is aangegeven
De 2-gats trekhaakconstructie van Brink is geschikt voor uw FIAT SCUDO Bus .
Deze trekhaak is ontwikkeld voor een aanhangerlast van maximaal 2595 kg en een statisch gewicht van 104 kg. De fabrikant Brink schrijft een D-waarde van 13.9 kN voor.
Een uitsnede in de bumper voor de kogelstang van de trekhaak is niet noodzakelijk.
Heeft u voor uwFIAT SCUDO Bus een fietsendrager, vindt u in onze categorie "fietsendragers" een geschikte trekhaak hiervoor. Deze trekhaakbeugel kan door de genormeerde gatmaat 83 x 56 mm met verschillende kogelplaten, een muilkoppeling en een wisselsysteem worden gecombineerd. De vooraanstaande fabrikant Brink waarborgt trekhaken in de kwaliteit van de originele uitrusting, voor een goede prijs.
De gedetailleerde montagehandleiding van de fabrikant Brink is in de productverpakking ingesloten. Een speciaal ontwikkeld spuitprocedé voor de lak voorkomt dat de trekhaak schade ondervindt van corrosie en omgevingsinvloeden.
De parkeerhulp kan deze 2-gats trekhaakbeugel als hindernis detecteren, als deze binnen het detectiebereik van de sensoren ligt. U dient de gegevens en richtwaarden van de autofabrikant in de gebruikershandleiding van uw voertuig in acht te nemen, wanneer u een trekhaak wilt monteren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.