Menu
Selecteer het voertuig om er zeker van te zijn dat het product past.
Selecteer voertuig
art. nr.: 112812-11572-1

AUTO-HAK Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - CITROËN C4 GRAND PICASSO II

art. nr.: 112812-11572-1

AUTO-HAK Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - CITROËN C4 GRAND PICASSO II

  • Trekgewicht: 1750 kg
  • Kogeldruk: 70 kg
  • Geschikt voor CITROËN C4 GRAND PICASSO II
  • Bouwjaar 06.13 -
AUTO-HAK
U bespaart 28%
Aanbevolen verkoopprijs € 286,00 € 205,99
incl. 21% btw excl. verzendkosten vanaf € 11,50
direct leverbaar
  • 98,6 % positieve beoordelingen
  • topkwaliteit
  • snel bezorgd
  • eerste-klas advies
Informatieblad
Fabrikant
AUTO-HAK
Trekhaaktype
stijf
Trekhaakvariant
met aangeschroefde kogelkop
Montagetijd 1
2,0 h
Kogeldruk 2
70 kg
Trekgewicht 3
1.750 kg
D-waarde
9,56 kN
Keurmerk
E20-55R-01 3682
Bewerken van bumper noodzakelijk
Ja
Bewerking in het zichtbare gedeelte
met onzichtbare uitsnede voor bumper
De bumper is vervangbaar / de uitsparing kan worden afgedekt
Nee
Demontage bumper noodzakelijk
Ja
Stekkerdooshouder neerklapbaar
Ja
Trekhaak incl. kabelset
nee
Geschikt voor fietsendrager / bagagedrager
Ja
Gewicht
19,60 kg
1 De opgegeven montageduur geldt voor een standaard montage van dit product. Bij sommige auto uitvoeringen kan er extra werk zijn, zoals het aanpassen van de bumper.
2 het maximale statische gewicht is afhankelijk van de voertuigfabrikant en valt mogelijk wat lager uit
3 het maximale trekgewicht is afhankelijk van het totaalgewicht van het voertuig en kan dus wat lager uitvallen
Productdetails

Prijsbewuste bestuurders van een CITROËN C4 GRAND PICASSO II prefereren de stijve trekhaak met de aangeschroefde kogelkop. Deze wordt geproduceerd door AUTO-HAK en staat voor een lange levensduur en een aantrekkelijk prijs.

Kenmerkend voor deze trekhaak is dat hij een statisch gewicht van 70 kg en een aanhangerlast van tot wel 1750 kg aankan. De maximale D-waarde ligt volgens AUTO-HAK op 9.56 kN.

Voor deze trekhaak is een uitsnede in de bumper noodzakelijk, echter niet in het zichtbare gedeelte van het voertuig. In de montagehandleiding vindt u zowel een snijsjabloon als de afmetingen voor de uitsnede in de bumper. Wordt de stekkerdooshouder van de trekhaak niet gebruikt, kan deze door de neerklapfunctie van de stekkerdooshouder achter de bumper worden weggeklapt.

DeCITROËN C4 GRAND PICASSO II trekhaak is geschikt voor het transport van fietsendragers. Meer informatie vindt u in de categorie "fietsendragers".

Bij de bestelde artikelen hoort een omvangrijke montagehandleiding van AUTO-HAK. De poedercoating van de trekhaak zorgt ervoor dat de trekhaak beschermd is tegen corrosie en uiterst bestand is tegen sterke belastingen. Deze eigenschappen worden bereikt met behulp van een speciaal coatingsprocedé voor het metalen oppervlak, waarmee door middel van elektrostatisch laden en thermische werking, een permanente kunststof poederlak wordt aangebracht.

Het is mogelijk dat de kogelkop van de starre trekhaak zich binnen het detectiebereik van de sensoren van de parkeerhulp bevindt en daardoor als blijvende hindernis wordt gedetecteerd bij het achteruitrijden. U dient de gegevens en richtwaarden van de autofabrikant in de gebruikershandleiding van uw voertuig in acht te nemen, wanneer u een trekhaak wilt monteren.

Montagehandleidingen

Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.

Beoordelingen
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Beoordeel dit artikel!

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product documenteren. U voorziet andere geïnteresseerden op die manier van waardevolle informatie bij de aankoop.

Voor dit product is nog geen beoordeling aanwezig.

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product vastleggen.
U voorziet andere geïnteresseerden dan bij de koop van waardevolle informatie.

geschikte voertuigen

  • Citroën C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_)
    • Voertuigmodel
      Vermogen
      Bouwjaar
    • Voertuigmodel
      Citroën C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.2 THP 130
      Vermogen
      96 kW / 130 pk
      Bouwjaar
      04.14 -
    • Voertuigmodel
      Citroën C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 BlueHDi 100
      Vermogen
      73 kW / 99 pk
      Bouwjaar
      01.15 - 04.16
    • Voertuigmodel
      Citroën C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 BlueHDi 120
      Vermogen
      88 kW / 120 pk
      Bouwjaar
      07.14 - 12.18
    • Voertuigmodel
      Citroën C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 HDi / BlueHDi 115
      Vermogen
      85 kW / 115 pk
      Bouwjaar
      09.13 - 03.18
    • Voertuigmodel
      Citroën C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 HDi 90
      Vermogen
      68 kW / 92 pk
      Bouwjaar
      09.13 -
    • Voertuigmodel
      Citroën C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 THP 150
      Vermogen
      110 kW / 150 pk
      Bouwjaar
      09.14 -
    • Voertuigmodel
      Citroën C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 THP 155
      Vermogen
      115 kW / 156 pk
      Bouwjaar
      09.13 -
    • Voertuigmodel
      Citroën C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 THP 165
      Vermogen
      121 kW / 165 pk
      Bouwjaar
      07.14 -
    • Voertuigmodel
      Citroën C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 VTi 120
      Vermogen
      88 kW / 120 pk
      Bouwjaar
      09.13 -
    • Voertuigmodel
      Citroën C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 2.0 BlueHDi 135
      Vermogen
      100 kW / 136 pk
      Bouwjaar
      09.13 -
    • Voertuigmodel
      Citroën C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 2.0 BlueHDi 150
      Vermogen
      110 kW / 150 pk
      Bouwjaar
      06.13 -
Fabrikant informatie

Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.

Adres
  • Auto-Hak Sp. z o.o.
  • ul.Sloneczna 16K
  • 76-200 Slupsk
  • Województwo pomorskie
  • Poland