AUTO-HAK Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - BMW 3 Cabriolet
AUTO-HAK Trekhaak stijf met aangeschroefde kogelkop - BMW 3 Cabriolet
- Trekgewicht: 1800 kg
- Kogeldruk: 75 kg
- Geschikt voor BMW 3 Cabriolet
- Bouwjaar 03.93 - 11.99
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
- Uitvoering: voor voertuigen zonder M-bumperpakket
- Let op, past niet op model: M3
De robuustheid en de bescheiden prijs maken het onderscheid bij deze stijve trekhaak met de aangeschroefde kogelkop van fabrikant AUTO-HAK. Deze past op uw BMW 3 Cabriolet en is een voordelige keuze, die zich onderscheidt omdat hij zo lang meegaat.
Kenmerkend voor deze trekhaak is dat hij een statisch gewicht van 75 kg en een aanhangerlast van tot wel 1800 kg aankan. De D-waarde is bepaald op 9.3 kN door AUTO-HAK.
Rondom het zichtbare gedeelte in een uitsnede in de bumper noodzakelijk. In de montagehandleiding vindt u zowel een snijsjabloon als de afmetingen voor de uitsnede in de bumper.
DeBMW 3 Cabriolet trekhaak is geschikt voor het transport van fietsendragers. Meer informatie vindt u in de categorie "fietsendragers".
Bij de bestelde artikelen hoort een omvangrijke montagehandleiding van AUTO-HAK. Een modern procedé voor oppervlaktebehandeling zorgt ervoor dat door middel van elektrostatisch laden en thermische werking een speciale kunststof poederlak permanent op het metalen oppervlak van de trekhaak wordt aangebracht. Daardoor is de trekhaak van een poedercoating voorzien , wat betekent dat deze tegen corrosie is beschermd en dat het oppervlak sterk kan worden belast.
Het is mogelijk dat de kogelkop van de starre trekhaak zich binnen het detectiebereik van de sensoren van de parkeerhulp bevindt en daardoor als blijvende hindernis wordt gedetecteerd bij het achteruitrijden. Neem hierbij ook de instructies en voorschriften van de voertuigfabrikant betreffende de mogelijkheid achteraf een trekhaak te monteren. U vindt deze informatie in de gebruikershandleiding van uw voertuig.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
BMW, de onderneming uit Beieren, behoort tot de meest bekende automobiel- en motorfietsfabrikanten van de wereld. Of het gaat om een compacte auto of een luxe limousine - dankzij de verschillende merken, zoals BMW, MINI en Rolls-Royce, heeft de BMW Group een hoog aanzien voor wat betreft de productveelzijdigheid. Het traditierijke concern met het blauw-witte logo viert bovendien talrijke successen in de autosport.
-
BMW 3 Cabriolet (E36)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- BMW 3 Cabriolet (E36) 318 i
- Vermogen
- 85 kW / 115 pk
- Bouwjaar
- 03.94 - 11.99
-
- Voertuigmodel
- BMW 3 Cabriolet (E36) 318 i
- Vermogen
- 103 kW / 140 pk
- Bouwjaar
- 01.94 - 12.95
-
- Voertuigmodel
- BMW 3 Cabriolet (E36) 320 i
- Vermogen
- 110 kW / 150 pk
- Bouwjaar
- 12.93 - 11.99
-
- Voertuigmodel
- BMW 3 Cabriolet (E36) 323 i
- Vermogen
- 125 kW / 170 pk
- Bouwjaar
- 05.95 - 11.99
-
- Voertuigmodel
- BMW 3 Cabriolet (E36) 325 i
- Vermogen
- 141 kW / 192 pk
- Bouwjaar
- 03.93 - 08.95
-
- Voertuigmodel
- BMW 3 Cabriolet (E36) 328 i
- Vermogen
- 142 kW / 193 pk
- Bouwjaar
- 01.95 - 11.99
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- Auto-Hak Sp. z o.o.
- ul.Sloneczna 16K
- 76-200 Slupsk
- Województwo pomorskie
- Poland



