AUTO-HAK Trekhaak stijf incl. ECS elektrische set 7polig specifiek - SUZUKI JIMNY Terreinwagen gesloten
AUTO-HAK Trekhaak stijf incl. ECS elektrische set 7polig specifiek - SUZUKI JIMNY Terreinwagen gesloten
- Trekhaakvariant: met aangeschroefde kogelkop
- Trekgewicht: 1400 kg
- Kogeldruk: 90 kg
- Kabelsetsoort: Top Tronic
- geschikt voor SUZUKI JIMNY Terreinwagen gesloten
- bouwjaar 07.18 -
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
Met ons tabblad “Montagefoto’s” maken we het nog gemakkelijker voor u om u voor te stellen hoe uw nieuwe trekhaak er uitziet nadat deze aan uw “SUZUKI JIMNY Terreinwagen gesloten” is gemonteerd. U ziet foto’s van ervoor / erna zonder en met gemonteerde trekhaak. Bij een afneembare trekhaak ziet u ook foto’s waarop de kogelkop is verwijderd. Zo kunt u voor uzelf vaststellen of de uitsparing in de bumper (indien aanwezig) bij uw SUZUKI JIMNY Terreinwagen gesloten kunt zien of niet.
Bestel nu de volledige set
Complete set met stijve trekhaak met 7-polige elektrische aansluiting voor het door u geselecteerde voertuig SUZUKI JIMNY Terreinwagen gesloten
Met deze complete set, die bestaat uit een stijve trekhaak van AUTO-HAK en de vereiste 7-polige elektrische set, bent u op alle uitdagingen uitstekend voorbereid. De elektrische set en de trekhaak zijn precies op maat ontwikkeld voor uw SUZUKI JIMNY Terreinwagen gesloten. Daarmee kunnen aanhangers met een gewicht tot 1400 worden getrokken.
Het voertuig hoeft, nadat de complete set is gemonteerd, niet voor een beoordeling naar een deskundige. Ook een vermelding in de autopapieren van uw SUZUKI JIMNY Terreinwagen gesloten is overbodig. Graag de instructies in het handboek voor de gebruiker van het voertuig, van de fabrikant van uw voertuig, volgen. De kogelkop van de starre trekhaak kan de sensoren van de parkeerhulp beïnvloeden. Ligt de kogelkop binnen de waarnemingszone, dan kan deze bij het achteruitrijden als obstakel worden gezien. Wij adviseren om bij voertuigen met parkeersensors een afneembare trekhaak te monteren.
Van de kleinste schroef tot de gedetailleerde montagehandleiding ontvangt u met deze complete set alles wat u nodig hebt om een trekhaak aan uw SUZUKI JIMNY Terreinwagen gesloten te monteren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Suzuki is beroemd om z'n motorfietsen, internationaal exporteert zij meer dan andere fabrikanten. Tot de portfolio behoren echter ook buitenboordmotoren en personenauto's. De voertuigen worden echter alleen voor andere fabrikanten geproduceerd, omdat een eigen modelserie niet rendabel is. Volkswagen heeft een deelname met een klein percentage bij deze traditierijke firma.
-
Suzuki JIMNY Terreinwagen gesloten (A6G)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Suzuki JIMNY Terreinwagen gesloten (A6G) 0.7 AllGrip (JB64W)
- Vermogen
- 47 kW / 64 pk
- Bouwjaar
- 07.18 -
-
- Voertuigmodel
- Suzuki JIMNY Terreinwagen gesloten (A6G) 1.5 AllGrip (JB74W)
- Vermogen
- 79 kW / 108 pk
- Bouwjaar
- 01.19 -
-
- Voertuigmodel
- Suzuki JIMNY Terreinwagen gesloten (A6G) 1.5 AllGrip (JB74W, JB74V, A6G415)
- Vermogen
- 75 kW / 102 pk
- Bouwjaar
- 07.18 -
-
- Voertuigmodel
- Suzuki JIMNY Terreinwagen gesloten (A6G) 1.5 XL AllGrip (JC74W)
- Vermogen
- 75 kW / 102 pk
- Bouwjaar
- 01.23 -
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- ECS Electronics B.V.
- Moerlaken 3
- 4825 AR Breda
- Noord-Brabant
- Netherlands
- Auto-Hak Sp. z o.o.
- ul.Sloneczna 16K
- 76-200 Slupsk
- Województwo pomorskie
- Poland



