AUTO-HAK Trekhaak stijf incl. TowTec elektrische set 7polig universeel - MITSUBISHI PAJERO PININ I
AUTO-HAK Trekhaak stijf incl. TowTec elektrische set 7polig universeel - MITSUBISHI PAJERO PININ I
- Trekhaakvariant: met aangeschroefde kogelkop
- Trekgewicht: 1500 kg
- Kogeldruk: 75 kg
- Kabelsetsoort: zonder knipperlichtbewaking
- geschikt voor MITSUBISHI PAJERO PININ I
- bouwjaar 03.99 - 06.07
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
Complete set met trekhaak voor uw MITSUBISHI PAJERO PININ I: stijf met 7-polige elektrische aansluiting
De complete set die bestaat uit een stijve trekhaak van AUTO-HAK en de vereiste 7-polige elektrische set, bereidt uw voertuig perfect voor op elke uitdaging. Precies op maat ontwikkeld voor uw MITSUBISHI PAJERO PININ I zijn de trekhaak en de elektrische set waarmee u een aanhanger met een gewicht tot 1500 kg kunt trekken.
Uw MITSUBISHI PAJERO PININ I hoeft niet door een deskundige te worden beoordeeld, en hoeft ook niet in uw voertuigpapieren te worden vermeld.] De instructies van de fabrikant van uw voertuig, in het handboek voor de gebruiker van het voertuig, volgen. Het is mogelijk dat de kogelkop van de starre trekhaak zich binnen het detectiebereik van de sensoren van de parkeerhulp bevindt en daardoor als blijvende hindernis wordt gedetecteerd bij het achteruitrijden. Wanneer uw voertuig is voorzien van een parkeerassistent, adviseren we u om een afneembare trekhaak te monteren.
Met deze complete set krijgt u van de kleinste schroef tot de montagehandleiding, alles wat u nodig hebt om een trekhaak aan uw MITSUBISHI PAJERO PININ I te monteren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Mitsubishi is niet alleen een autofabrikant, maar een merk waaronder een netwerk ligt van meer dan 200 ondernemingen. De officiële naam van de automobielfabrikant is Mitsubishi Motors. De firma heeft circa. 33.000 werknemers, is gevestigd in Tokio en geldt als de zesde van de grootste autofabrikanten in Japan.
-
Mitsubishi PAJERO PININ I (H6_W, H7_W)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 1.6 4WD (H65W)
- Vermogen
- 75 kW / 102 pk
- Bouwjaar
- 03.99 - 09.01
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 1.8 (H76W, H66W)
- Vermogen
- 84 kW / 114 pk
- Bouwjaar
- 11.01 - 06.07
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 1.8 GDI (H66W, H76W)
- Vermogen
- 88 kW / 120 pk
- Bouwjaar
- 10.99 - 10.01
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 2.0
- Vermogen
- 96 kW / 131 pk
- Bouwjaar
- 10.02 - 06.07
-
- Voertuigmodel
- Mitsubishi PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 2.0 GDI (H67W, H77W)
- Vermogen
- 95 kW / 129 pk
- Bouwjaar
- 10.00 - 06.07
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany
- Auto-Hak Sp. z o.o.
- ul.Sloneczna 16K
- 76-200 Slupsk
- Województwo pomorskie
- Poland



