AUTO-HAK Trekhaak stijf incl. TowTec elektrische set 7polig universeel - TOYOTA AVENSIS
AUTO-HAK Trekhaak stijf incl. TowTec elektrische set 7polig universeel - TOYOTA AVENSIS
- Trekhaakvariant: met aangeschroefde kogelkop
- Trekgewicht: 1400 kg
- Kogeldruk: 75 kg
- Kabelsetsoort: zonder knipperlichtbewaking
- geschikt voor TOYOTA AVENSIS
- bouwjaar 02.98 - 02.03
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
Complete set met trekhaak voor uw TOYOTA AVENSIS: stijf met 7-polige elektrische aansluiting
De complete set die bestaat uit een stijve trekhaak van AUTO-HAK en de vereiste 7-polige elektrische set, bereidt uw voertuig perfect voor op elke uitdaging. Precies op maat ontwikkeld voor uw TOYOTA AVENSIS zijn de trekhaak en de elektrische set waarmee u een aanhanger met een gewicht tot 1400 kg kunt trekken.
Het voertuig hoeft, nadat de complete set is gemonteerd, niet voor een beoordeling naar een deskundige. Ook een vermelding in de autopapieren van uw TOYOTA AVENSIS is overbodig. De instructies van de fabrikant van uw voertuig, in het handboek voor de gebruiker van het voertuig, volgen. Het is mogelijk dat de kogelkop van de starre trekhaak zich binnen het detectiebereik van de sensoren van de parkeerhulp bevindt en daardoor als blijvende hindernis wordt gedetecteerd bij het achteruitrijden. Wanneer uw voertuig is voorzien van een parkeerassistent, adviseren we u om een afneembare trekhaak te monteren.
Met deze complete set krijgt u van de kleinste schroef tot de montagehandleiding, alles wat u nodig hebt om een trekhaak aan uw TOYOTA AVENSIS te monteren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Toyota is op dit moment de grootste automobielfabrikant ter wereld en biedt wereldwijd werk aan meer dan 300.000 mensen. Tot de Toyota groep behoren wereldberoemde voertuigmerken, zoals Lexus, Scion, Daihatsu of Hino. Daarnaast zijn er nog strategische samenwerkingen met Isuzu en Subaru.
-
Toyota AVENSIS (_T22_)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Toyota AVENSIS (_T22_) 1.6 i (AT220_, AT220R)
- Vermogen
- 74 kW / 101 pk
- Bouwjaar
- 09.97 - 10.00
-
- Voertuigmodel
- Toyota AVENSIS (_T22_) 1.6 i (AT220_, AT220R)
- Vermogen
- 81 kW / 110 pk
- Bouwjaar
- 10.97 - 06.00
-
- Voertuigmodel
- Toyota AVENSIS (_T22_) 1.8 i (AT221_, AT221R)
- Vermogen
- 81 kW / 110 pk
- Bouwjaar
- 09.97 - 10.00
-
- Voertuigmodel
- Toyota AVENSIS (_T22_) 2.0 D (CT220_)
- Vermogen
- 61 kW / 83 pk
- Bouwjaar
- 10.97 - 05.98
-
- Voertuigmodel
- Toyota AVENSIS (_T22_) 2.0 TD (CT220_, CT220R)
- Vermogen
- 66 kW / 90 pk
- Bouwjaar
- 09.97 - 02.03
-
- Voertuigmodel
- Toyota AVENSIS (_T22_) 2.0 i (ST220_, ST220R)
- Vermogen
- 94 kW / 128 pk
- Bouwjaar
- 09.97 - 10.00
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany
- Auto-Hak Sp. z o.o.
- ul.Sloneczna 16K
- 76-200 Slupsk
- Województwo pomorskie
- Poland



