AUTO-HAK Trekhaak stijf incl. Trail-Tec elektrische set 7polig universeel - SUZUKI ALTO
AUTO-HAK Trekhaak stijf incl. Trail-Tec elektrische set 7polig universeel - SUZUKI ALTO
- Trekhaakvariant: met aangeschroefde kogelkop
- Trekgewicht: 650 kg
- Kogeldruk: 50 kg
- Kabelsetsoort: zonder knipperlichtbewaking
- geschikt voor SUZUKI ALTO
- bouwjaar 01.08 - 12.12
.png)
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
Complete set met trekhaak voor uw SUZUKI ALTO: stijf met 7-polige elektrische aansluiting
De complete set die bestaat uit een stijve trekhaak van AUTO-HAK en de vereiste 7-polige elektrische set, bereidt uw voertuig perfect voor op elke uitdaging. Precies op maat ontwikkeld voor uw SUZUKI ALTO zijn de trekhaak en de elektrische set waarmee u een aanhanger met een gewicht tot 650 kg kunt trekken.
Beoordeling van uw voertuig door een deskundige en het vermelden in de papieren van uw SUZUKI ALTO is niet vereist. De, in het handboek voor de gebruiker van het voertuig, door de fabrikant van uw voertuig gegeven instructies, graag aanhouden. Rijdt u achteruit of parkeert u in, kunnen de sensoren van de parkeerhulp door de kogelkop van de starre trekhaak worden gestoord. De kogelkop ligt binnen het meetbereik van de sensoren en wordt zo tot een blijvende hindernis. Wij adviseren om bij voertuigen met parkeerassistent een afneembare trekhaak te monteren.
Van de kleinste schroef tot de gedetailleerde montagehandleiding ontvangt u met deze complete set alles wat u nodig hebt om een trekhaak aan uw SUZUKI ALTO te monteren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Suzuki, bekender van de motorfietsen van het merk, produceert ook personenauto's en buitenboordmotoren. Bij motorfietsen is Suzuki de grootste exporteur ter wereld. Suzuki bouwt personenauto's, vooral voor andere fabrikanten, omdat de ontwikkeling van eigen modellen zich niet loont. VW heeft een klein belang in Suzuki.
-
Suzuki ALTO
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Suzuki ALTO 0.8
- Vermogen
- 35 kW / 48 pk
- Bouwjaar
- 01.08 - 12.12
-