Menu
Selecteer het voertuig om er zeker van te zijn dat het product past.
Selecteer voertuig
art. nr.: 217430-38273-1

AUTO-HAK Trekhaak afneembaar kogelstang van beneden gestoken - MITSUBISHI ECLIPSE CROSS

art. nr.: 217430-38273-1

AUTO-HAK Trekhaak afneembaar kogelstang van beneden gestoken - MITSUBISHI ECLIPSE CROSS

  • Trekgewicht: 1300 kg
  • Kogeldruk: 85 kg
  • Geschikt voor MITSUBISHI ECLIPSE CROSS
  • Bouwjaar 10.17 -
Let op de speciale kenmerken.
AUTO-HAK
€ 378,99
incl. 21% btw excl. verzendkosten vanaf € 11,50
direct leverbaar
  • 98,6 % positieve beoordelingen
  • topkwaliteit
  • snel bezorgd
  • eerste-klas advies
Informatieblad
Bijzonderheden
  • Uitvoering: voor voertuigen z. achterklepontgrendeling (voetbeweging)
Fabrikant
AUTO-HAK
Trekhaaktype
afneembaar
Trekhaakvergrendeling
Automatisch
Trekhaakvariant
kogelstang van beneden gestoken
Montagetijd 1
2,0 h
Kogeldruk 2
85 kg
Trekgewicht 3
1.300 kg
D-waarde
8,51 kN
Keurmerk
E20-55R-03*7163
Afsluitbare kogelkop
afsluitbaar
Bewerken van bumper noodzakelijk
Ja
Bewerking in het zichtbare gedeelte
met onzichtbare uitsnede voor bumper
De bumper is vervangbaar / de uitsparing kan worden afgedekt
Nee
De afdekking voor de bumper is bij de omvang van de levering
Nee
Demontage bumper noodzakelijk
Ja
Stekkerdooshouder neerklapbaar
Ja
Trekhaak incl. kabelset
nee
Geschikt voor fietsendrager / bagagedrager
Ja
Gewicht
18,50 kg
Het kenteken wordt afgedekt
Nee
Het mistachterlicht wordt afgedekt
Nee
1 De opgegeven montageduur geldt voor een standaard montage van dit product. Bij sommige auto uitvoeringen kan er extra werk zijn, zoals het aanpassen van de bumper.
2 het maximale statische gewicht is afhankelijk van de voertuigfabrikant en valt mogelijk wat lager uit
3 het maximale trekgewicht is afhankelijk van het totaalgewicht van het voertuig en kan dus wat lager uitvallen
Productdetails

De uitstekende fabrikant AUTO-HAK ontwerpt en produceert deze trekhaak speciaal voor uwMITSUBISHI ECLIPSE CROSS . Bij de MITSUBISHI ECLIPSE CROSS trekhaken telt het Auto Hak V2 systeem op het gebied van automatisch vergrendelende, afneembare en van onder ingestoken systemen tot de bestsellers. Hij heeft een lange levensduur, een overtuigende bediening en het excellente uiterlijk spreken eveneens voor het Auto Hak V2 systeem.

Met behulp van een geïntegreerd slot wordt diefstal van deze trekhaak voorkomen. Kenmerkend voor deze trekhaak is dat hij een statisch gewicht van 85 kg en een aanhangerlast van tot wel 1300 kg aankan. De D-waarde is bepaald op 8.51 kN door AUTO-HAK.

Een uitsnede in de bumper is voor deze trekhaak noodzakelijk, echter niet in het zichtbare gedeelte van het voertuig. In de montagehandleiding vindt u zowel een snijsjabloon als de afmetingen voor de uitsnede in de bumper.

DeMITSUBISHI ECLIPSE CROSS trekhaak is geschikt voor het transport van fietsendragers. Meer informatie vindt u in de categorie "fietsendragers".

Bij de bestelde artikelen hoort een omvangrijke montagehandleiding van AUTO-HAK. Een modern procedé voor oppervlaktebehandeling zorgt ervoor dat door middel van elektrostatisch laden en thermische werking een speciale kunststof poederlak permanent op het metalen oppervlak van de trekhaak wordt aangebracht. Daardoor is de trekhaak van een poedercoating voorzien , wat betekent dat deze tegen corrosie is beschermd en dat het oppervlak sterk kan worden belast.

De aanwijzingen en voorschriften van de fabrikant met betrekking tot het achteraf monteren van een trekhaak, kunt u in de handleiding van uw voertuig nalezen.

Montagehandleidingen

Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.

Beoordelingen
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Beoordeel dit artikel!

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product documenteren. U voorziet andere geïnteresseerden op die manier van waardevolle informatie bij de aankoop.

Voor dit product is nog geen beoordeling aanwezig.

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product vastleggen.
U voorziet andere geïnteresseerden dan bij de koop van waardevolle informatie.

geschikte voertuigen

Mitsubishi is niet alleen een autofabrikant, maar een merk waaronder een netwerk ligt van meer dan 200 ondernemingen. De officiële naam van de automobielfabrikant is Mitsubishi Motors. De firma heeft circa. 33.000 werknemers, is gevestigd in Tokio en geldt als de zesde van de grootste autofabrikanten in Japan.

  • Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_)
    • Voertuigmodel
      Vermogen
      Bouwjaar
    • Voertuigmodel
      Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 (GK1W)
      Vermogen
      110 kW / 150 pk
      Bouwjaar
      10.17 -
    • Voertuigmodel
      Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 4WD (GK1W)
      Vermogen
      110 kW / 150 pk
      Bouwjaar
      10.17 -
    • Voertuigmodel
      Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec
      Vermogen
      120 kW / 163 pk
      Bouwjaar
      10.17 -
    • Voertuigmodel
      Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec 4WD
      Vermogen
      120 kW / 163 pk
      Bouwjaar
      10.17 -
    • Voertuigmodel
      Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec 4WD (GK1W)
      Vermogen
      112 kW / 152 pk
      Bouwjaar
      10.17 -
    • Voertuigmodel
      Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 2.0
      Vermogen
      110 kW / 150 pk
      Bouwjaar
      05.18 -
    • Voertuigmodel
      Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 2.2 DiD 4WD (GK9W)
      Vermogen
      109 kW / 148 pk
      Bouwjaar
      03.19 -
    • Voertuigmodel
      Mitsubishi ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) Plug-in Hybrid 4WD (GL3W)
      Vermogen
      138 kW / 188 pk
      Bouwjaar
      01.21 -
Fabrikant informatie

Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.

Adres
  • Auto-Hak Sp. z o.o.
  • ul.Sloneczna 16K
  • 76-200 Slupsk
  • Województwo pomorskie
  • Poland