Menu
Selecteer het voertuig om er zeker van te zijn dat het product past.
Selecteer voertuig
art. nr.: 195796-42517-1

AUTO-HAK Trekhaak afneembaar kogelstang van achteren gestoken - VW MULTIVAN T7

art. nr.: 195796-42517-1

AUTO-HAK Trekhaak afneembaar kogelstang van achteren gestoken - VW MULTIVAN T7

  • Trekgewicht: 2000 kg
  • Kogeldruk: 80 kg
  • Geschikt voor VW MULTIVAN T7
  • Bouwjaar 08.21 -
AUTO-HAK
U bespaart 35%
Aanbevolen verkoopprijs € 409,00 € 263,99
incl. 21% btw excl. verzendkosten vanaf € 11,50
direct leverbaar
  • 98,6 % positieve beoordelingen
  • topkwaliteit
  • snel bezorgd
  • eerste-klas advies
Montagefoto’s trekhaak "VW MULTIVAN T7"

Met ons tabblad “Montagefoto’s” maken we het nog gemakkelijker voor u om u voor te stellen hoe uw nieuwe trekhaak er uitziet nadat deze aan uw “VW MULTIVAN T7” is gemonteerd. U ziet foto’s van ervoor / erna zonder en met gemonteerde trekhaak. Bij een afneembare trekhaak ziet u ook foto’s waarop de kogelkop is verwijderd. Zo kunt u voor uzelf vaststellen of de uitsparing in de bumper (indien aanwezig) bij uw VW MULTIVAN T7 kunt zien of niet.

Bestel nu de volledige set
Informatieblad
Fabrikant
AUTO-HAK
Trekhaaktype
afneembaar
Trekhaakvergrendeling
Hefboomsysteem
Trekhaakvariant
kogelstang van achteren gestoken
Montagetijd 1
1,5 h
Kogeldruk 2
80 kg
Trekgewicht 3
2.000 kg
D-waarde
12,00 kN
Keurmerk
E20-55R-02 6362
Afsluitbare kogelkop
niet afsluitbaar
Bewerken van bumper noodzakelijk
Nee
De afdekking voor de bumper is bij de omvang van de levering
Nee
Demontage bumper noodzakelijk
Ja
Stekkerdooshouder neerklapbaar
Ja
Trekhaak incl. kabelset
nee
Geschikt voor fietsendrager / bagagedrager
Ja
Gewicht
19,40 kg
1 De opgegeven montageduur geldt voor een standaard montage van dit product. Bij sommige auto uitvoeringen kan er extra werk zijn, zoals het aanpassen van de bumper.
2 het maximale statische gewicht is afhankelijk van de voertuigfabrikant en valt mogelijk wat lager uit
3 het maximale trekgewicht is afhankelijk van het totaalgewicht van het voertuig en kan dus wat lager uitvallen
Productdetails

Uw VW MULTIVAN T7 kan met deze afneembare trekhaak van AUTO-HAK die vanaf de achterkant wordt bevestigd, worden uitgerust. Het beproefde model wordt tijdens de productie voorzien van een simpel hefboommechanisme. Het voordelige SEMIAUTOMATIC systeem van Auto Hak onderscheidt zich vooral door het eenvoudige gebruik. Het SEMIAUTOMATIC systeem van Auto Hak kan in de categorie hefboomsystemen voor wat betreft de kwaliteit goed meekomen en is zo ideaal voor uwVW MULTIVAN T7 .

De pluspunten van deze trekhaak zijn een aanhangerlast van maximaal 2000 kg en een statisch gewicht van 80 kg. De maximale D-waarde ligt volgens AUTO-HAK op 12 kN.

Voor de kogelstang van de trekhaak is geen uitsnede nodig als u een bumper monteert.

Heeft u voor uwVW MULTIVAN T7 een fietsendrager, vindt u in onze categorie "fietsendragers" een geschikte trekhaak hiervoor.

Bij de bestelde artikelen hoort een omvangrijke montagehandleiding van AUTO-HAK. Het pluspunt van deze trekhaak is de bescherming tegen corrosie en omgevingsinvloeden door middel van de laag speciale lak.

Neem hierbij ook de instructies en voorschriften van de voertuigfabrikant betreffende de mogelijkheid achteraf een trekhaak te monteren. U vindt deze informatie in de gebruikershandleiding van uw voertuig.

Montagehandleidingen

Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.

Beoordelingen
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Beoordeel dit artikel!

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product documenteren. U voorziet andere geïnteresseerden op die manier van waardevolle informatie bij de aankoop.

Voor dit product is nog geen beoordeling aanwezig.

U kunt hier uw mening over- of ervaringen met - het product vastleggen.
U voorziet andere geïnteresseerden dan bij de koop van waardevolle informatie.

geschikte voertuigen

De hoofdvestiging van Volkswagen AG (VW AG) ligt in Wolfsburg, terwijl VW het belangrijkste merk in de portfolio is. Andere merken zijn Skoda, Seat, Scania, Porsche, MAN, Lamborghini, Ducati, Bugatti, Bentley en Audi. Zo is VW de marktleider in Europa en internationaal tweede achter Toyota.

  • VW MULTIVAN T7 (STM, STN)
    • Voertuigmodel
      Vermogen
      Bouwjaar
    • Voertuigmodel
      VW MULTIVAN T7 (STM, STN) 1.4 eHybrid
      Vermogen
      160 kW / 218 pk
      Bouwjaar
      08.21 - 05.24
    • Voertuigmodel
      VW MULTIVAN T7 (STM, STN) 1.5 TSi
      Vermogen
      100 kW / 136 pk
      Bouwjaar
      09.21 - 05.24
    • Voertuigmodel
      VW MULTIVAN T7 (STM, STN) 1.5 eHybrid 4motion
      Vermogen
      180 kW / 245 pk
      Bouwjaar
      08.24 -
    • Voertuigmodel
      VW MULTIVAN T7 (STM, STN) 2.0 TDI
      Vermogen
      110 kW / 150 pk
      Bouwjaar
      03.22 -
    • Voertuigmodel
      VW MULTIVAN T7 (STM, STN) 2.0 TSi
      Vermogen
      150 kW / 204 pk
      Bouwjaar
      10.21 -
Fabrikant informatie

Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.

Adres
  • Auto-Hak Sp. z o.o.
  • ul.Sloneczna 16K
  • 76-200 Slupsk
  • Województwo pomorskie
  • Poland