AUTO-HAK Trekhaak afneembaar kogelstang van achteren gestoken - TOYOTA RAV 4 III
AUTO-HAK Trekhaak afneembaar kogelstang van achteren gestoken - TOYOTA RAV 4 III
- Trekgewicht: 2000 kg
- Kogeldruk: 90 kg
- Geschikt voor TOYOTA RAV 4 III
- Bouwjaar 12.12 - 08.14
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
Met ons tabblad “Montagefoto’s” maken we het nog gemakkelijker voor u om u voor te stellen hoe uw nieuwe trekhaak er uitziet nadat deze aan uw “TOYOTA RAV 4 III” is gemonteerd. U ziet foto’s van ervoor / erna zonder en met gemonteerde trekhaak. Bij een afneembare trekhaak ziet u ook foto’s waarop de kogelkop is verwijderd. Zo kunt u voor uzelf vaststellen of de uitsparing in de bumper (indien aanwezig) bij uw TOYOTA RAV 4 III kunt zien of niet.
Bestel nu de volledige set- controleer of in de autopapieren een aanhangerlast is aangegeven
Het eenvoudige hefboommechanisme van de trekhaak van AUTO-HAK, die vanaf de achterkant aan de TOYOTA RAV 4 III wordt aangebracht en afneembaar is, heeft zich al vele malen bewezen. Het voordelige SEMIAUTOMATIC systeem van Auto Hak onderscheidt zich vooral door het eenvoudige gebruik. Het SEMIAUTOMATIC systeem van Auto Hak kan in de categorie hefboomsystemen voor wat betreft de kwaliteit goed meekomen en is zo ideaal voor uwTOYOTA RAV 4 III .
Deze trekhaak is ontwikkeld voor een aanhangerlast van maximaal 2000 kg en een statisch gewicht van 90 kg. De fabrikant AUTO-HAK schrijft een D-waarde van 10.25 kN voor.
Om een bumper te kunnen monteren, is het niet nodig een uitsnede te maken voor de kogelstang van de trekhaak.
Heeft u voor uwTOYOTA RAV 4 III een fietsendrager, vindt u in onze categorie "fietsendragers" een geschikte trekhaak hiervoor.
Bij dit product ontvangt u een uitvoerige montagehandleiding van de fabrikant AUTO-HAK. Deze trekhaak is voorzien van een poedercoating. Bij dit moderne procedé voor oppervlaktecoating wordt met behulp van elektrostatisch laden en thermische invloed een laag kunststof poederlak permanent op het metalen oppervlak aangebracht, dat daardoor bestand is tegen sterke belastingen en perfect is beschermd tegen corrosie.
Neem hierbij ook de instructies en voorschriften van de voertuigfabrikant betreffende de mogelijkheid achteraf een trekhaak te monteren. U vindt deze informatie in de gebruikershandleiding van uw voertuig.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Toyota geldt met meer dan 300.000 medewerkers momenteel als leider in de automobielmarkt. Het concern heeft strategische samenwerkingen met Subaru en Isuzu, terwijl Daihatsu, Hino, Lexus en Scion tot de eigen portfolio behoren.
-
Toyota RAV 4 III (_A3_)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Toyota RAV 4 III (_A3_) Electric (QEA38)
- Vermogen
- 115 kW / 156 pk
- Bouwjaar
- 12.12 - 08.14
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- Auto-Hak Sp. z o.o.
- ul.Sloneczna 16K
- 76-200 Slupsk
- Województwo pomorskie
- Poland



