AUTO-HAK Trekhaak afneembaar incl. TowTec elektrische set 7polig specifiek - LEXUS RX
AUTO-HAK Trekhaak afneembaar incl. TowTec elektrische set 7polig specifiek - LEXUS RX
- Trekhaakvariant: kogelstang van achteren gestoken
- Trekgewicht: 2000 kg
- Kogeldruk: 90 kg
- Kabelsetsoort: Top Tronic
- geschikt voor LEXUS RX
- bouwjaar 04.03 - 12.08
- 98,6 % positieve beoordelingen
- topkwaliteit
- snel bezorgd
- eerste-klas advies
Met ons tabblad “Montagefoto’s” maken we het nog gemakkelijker voor u om u voor te stellen hoe uw nieuwe trekhaak er uitziet nadat deze aan uw “LEXUS RX” is gemonteerd. U ziet foto’s van ervoor / erna zonder en met gemonteerde trekhaak. Bij een afneembare trekhaak ziet u ook foto’s waarop de kogelkop is verwijderd. Zo kunt u voor uzelf vaststellen of de uitsparing in de bumper (indien aanwezig) bij uw LEXUS RX kunt zien of niet.
Bestel nu de volledige set
Complete set met trekhaak voor uw LEXUS RX: afneembaar met 7-polige elektrische aansluiting
De complete set die bestaat uit een afneembare trekhaak van AUTO-HAK en de vereiste 7-polige elektrische set, bereidt uw voertuig perfect voor op elke uitdaging. Precies op uw LEXUS RX aangepast , zijn deze trekhaak en het elektrische toebehoren ontwikkeld. U kunt dan aanhangers met een gewicht tot 2000 kg trekken. Wanneer de kogelkop niet in gebruik is, kunt u die er gewoon af nemen en in de kofferbak leggen.
Uw LEXUS RX hoeft niet door een deskundige te worden beoordeeld, en hoeft ook niet in uw voertuigpapieren te worden vermeld.] De, in het handboek voor de gebruiker van het voertuig, door de fabrikant van uw voertuig gegeven instructies, graag aanhouden.
Met deze complete set krijgt u van de kleinste schroef tot de montagehandleiding, alles wat u nodig hebt om een trekhaak aan uw LEXUS RX te monteren.
Hier staan voor u montagehandleidingen in verschillende talen en afhankelijk van het artikel nog aanvullende montagegidsen en extra beeldmateriaal waarmee het inbouwen of monteren van het product voor u nog eenvoudiger wordt.
Lexus automobielen staan voor uitstekende kwaliteit en eersteklas productie. Onder het merk Lexus levert het Toyota concern voertuigen uit het hoogste segment voor de Europese en Amerikaanse markt.
-
Lexus RX (_U3_)
-
VoertuigmodelVermogenBouwjaar
-
- Voertuigmodel
- Lexus RX (_U3_) 300 (MCU35_, MCU35R)
- Vermogen
- 150 kW / 204 pk
- Bouwjaar
- 05.03 - 12.08
-
- Voertuigmodel
- Lexus RX (_U3_) 330 (MCU38_, MCU38R)
- Vermogen
- 171 kW / 232 pk
- Bouwjaar
- 04.03 - 01.06
-
- Voertuigmodel
- Lexus RX (_U3_) 330 AWD (MCU38)
- Vermogen
- 171 kW / 232 pk
- Bouwjaar
- 04.03 - 12.08
-
- Voertuigmodel
- Lexus RX (_U3_) 350 (GSU30_)
- Vermogen
- 203 kW / 276 pk
- Bouwjaar
- 01.06 - 12.08
-
- Voertuigmodel
- Lexus RX (_U3_) 350 AWD (GSU35_, GSU35R)
- Vermogen
- 203 kW / 276 pk
- Bouwjaar
- 02.06 - 12.08
-
- Voertuigmodel
- Lexus RX (_U3_) 400h (MHU38_, MHU38R)
- Vermogen
- 200 kW / 272 pk
- Bouwjaar
- 09.05 - 12.08
-
- Voertuigmodel
- Lexus RX (_U3_) 400h AWD (MHU38_, MHU38R)
- Vermogen
- 200 kW / 272 pk
- Bouwjaar
- 09.05 - 12.08
-
Veilig en transparant: GPSR-conforme fabrikantinformatie. In overeenstemming met de nieuwe EU-GPSR-verordening vindt u hier alle belangrijke informatie over de fabrikant van dit product. Dit omvat contactgegevens waarmee u rechtstreeks contact kunt opnemen met de fabrikant in geval van vragen of problemen. Het is voor ons belangrijk dat u als klant altijd toegang hebt tot alle relevante informatie.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany
- Auto-Hak Sp. z o.o.
- ul.Sloneczna 16K
- 76-200 Slupsk
- Województwo pomorskie
- Poland



